Оновлення виконкому та знесення споруди Пєшого

На сьогоднішньому засіданні виконкому Ірпінської міської ради головуюча в. о. міського голови Анастасія Попсуй представила нового члена виконкому Сергія Даніша. Як відомо, раніше було виведено зі складу виконавчого комітету Коцюбинську селищну голову Ольгу Матюшину, яка перестала відвідувати засідання цього органу виконавчої влади. Натомість Даніш пообіцяв, що ходитиме на всі засідання, і вже сьогодні голосував за всі питання порядку денного.

З інших особливостей кадрового складу звітного виконкому варто зазначити присутність сільського голови Бузової Сергія Кижлая, який не ходив на засідання виконкому відтоді, як Громада цього села висловилася проти приєднання до Ірпеня. Натомість не було з невідомих причин на виконкомі в Ірпені Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка.

Традиційно найцікавішими питаннями виконкомів є затвердження проектно-кошторисних документацій за поданням КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Цього разу в переліку було лише два пункти. Члени виконкому жартували: чому так мало? Пояснення просте: це лише початок року. Відтак, члени виконкому затвердили реконструкцію зовнішньої водопровідної мережі по вулиці Капітана Зайцева (від Северинівської до Варшавської) – 988 тисяч та облаштування мережі зовнішнього освітлення вулиці Сонячна в Стоянці – 1 млн 168 тис грн.

Далі за поданням директора КП «Контроль благоустрою міста» Євгенії Алексєєвої проголосували за демонтаж тимчасової споруди, «встановленої без належно оформленої дозвільної документації», за адресою вул. Університетська, 2/1, яка числиться за ФОП Пєший О.В.

Ще з цікавих питань звітного виконкому видалося присвоєння поштової адреси новоствореному об’єкту нерухомого майна – багатоквартирному житловому будинку гр. Ільницької Я. В. по вулиці Булокур, 6. На запитання Попсуй «там у неї все сплачено?» доповідач – начальник відділу містобудування та архітектури Михайло Сапон –відповів ствердно.

Завершивши засідання виконкому його учасники вийшли на площу перед міськрадою відзначати День Соборності України.

До уваги читачів фоторепортаж з сьогоднішнього засідання виконкому та урочистостей біля пам’ятника Тарасу Шевченку

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *