Ольга Сумська в ролі Маргарити на спектаклі в Ірпені (+фото)

Ольга Сумська в ролі Маргарити на спектаклі в Ірпені (+фото)10 грудня 2018 року в приміщенні Центрального будинку культури Ірпеня відбулася вистава «Майстер і Маргарита» з народною артисткою України Ольгою Сумською у головній ролі. Зібрався повен зал, серед глядачів була навіть дівчина на милицях.

Цікаві декорації та феєрична гра акторів зачарували глядачів, які почувалися наче гості на балу, влаштованому Воландом і Маргаритою. Всі глядачі відчували себе єдиним цілим з акторами на сцені. По завершенні дійства зал аплодував стоячи.

Акторський склад після вистави люб’язно згодився сфотографуватися з бажаючими. Все-таки Ірпінь – культурне місто. І літописи не горять!

До Вашої уваги фотомиттєвості спектаклю «Майстер і Маргарита» в Ірпені

Інна МІЩЕНКО

Юлія МЕЗЕНЦЕВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Ольга Сумська в ролі Маргарити на спектаклі в Ірпені (+фото)

  1. Ця вистава була першою в моєму житті. Це означає, що це були мої перші відчуття від побаченого, а як відомо, перші відчуття – є безцінними і вічними. Цей спектакль на стільки мені сподобався, на стільки припав до душі, що я ледь стримувала сльозі – сльозі радості, сльози бурхливих почуттів до гри акторів і до роману Михайла Булгакова “Майстер і Маргарита”.
    Це було неймовірно!?❤️

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *