Новітні вітряки власними руками


Енергозберігаючі вітряки: економія та потужність. У Сумах існує підприємство, яке займається виготовленням та встановленням вітряків нового типу. Над цим працює троє хлопців. Виготовляють вітряки для всієї України.

Новітні вітряки власними руками Андрій Логвін – головний на підприємстві. Ідея створення подібних вітряків власними руками з’явилася у нього, коли хлопець служив в АТО. Тепер, разом із товаришами, майструють альтернативну заміну традиційним джерелам енергії – вертикальні вітряки.

Новітні вітряки власними руками

Це мале підприємство – експериментальна майстерня, яка вже починає своє виробництво. Працювати за допомогою навіть незначного вітру вітрякам  допомагає новий генератор, які хлопці конструюють власноруч. Поки ж потужність вітряків коливається від 600 Вт до 5 кВт. Пристрої з більшою потужністю ще не випробовували. Генератори для вітряків – аксіального типу, які збираються на неодимових магнітах.

Новітні вітряки власними руками

Наразі, порівнюючи із подібними вітряками двадцятирічної давнини, ці споруди не мають проблем із генераторами. Для них потрібні малі вітри, які характерні саме для нашого регіону – 4-5 метрів на секунду. Допоки у Сумах ця технологія популярністю не користується. Натомість, конструкції, які збирали в цій майстерні встановлені у Києві, Львові та Очакові. Над одним вітряком трьом майстрам потрібно трудитися протягом 20 днів.

Новітні вітряки власними руками

Встановлення таких конструкцій займає не більше одного дня. Працювати ж вони можуть навіть на балконах житлових будинків. Місця займають небагато та не створюють зайвого шуму. Окупити цей вітряк вдасться протягом 4-х років. Далі він працюватиме на гаманець господарів, тим паче є можливість підключення до «Зеленого тарифу».

Джерело: UA Суми

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *