Незаконну виборчу агітацію виявлено в селищному Будинку культури Коцюбинського

Незаконну виборчу агітацію виявлено в селищному Будинку культури Коцюбинського«Упродовж минулої доби до поліції Київщини надійшло 7 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Одне з них стосувалось незаконного розміщення агітації у смт. Коцюбинське. Протиправну діяльність працівника будинку культури у смт. Коцюбинське виявили працівники Ірпінського відділу поліції під час моніторингу Інтернет-ресурсів.

Для перевірки даної інформації за вказаною адресою одразу прибула слідчо-оперативна група. На місці події працівники Ірпінської поліції задокументували порушення чинного законодавства.

Дійсно, співробітник  будинку культури розмістив палатки з логотипом та агітаційні продукцію у заборонених законом місцях, чим порушив  Закон України «Про вибори Президента України». Поліцейські оглянули і, в якості речового доказу, вилучили агітаційну продукцію.

Відносно 32-річного чоловіка складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 212-14 КУпАП. Адмінматеріал буде направлений до суду для прийняття рішення.

Ще 4 факти про можливий підкуп виборців, що надійшли за минулу добу,  під час перевірки працівниками поліції не знайшли свого об’єктивного підтвердження.

Загалом, з початку передвиборчої кампанії до поліції Київщини надійшло 157 повідомлень.

Складено 22 адміністративних протоколи за  ст. ст. 152, 173, 183 за ч. 2 ст. 212-13 та за ч.2 ст. 212-14 Кодексу України про адміністративне правопорушення, матеріали яких направлено до суду для прийняття рішення.

Також триває досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях, відкритих за фактом порушення виборчого права»,йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції в Київській області

Кількома днями раніше кореспондентка «Зорі Приірпіння» Світлана Матушко повідомила про встановлення біля згаданого Будинку культури в Коцюбинському виборчої палатки за Петра Порошенка, яку зберігали в приміщенні клубу.

Також читайте:

Святослав Куценко та місцеві активісти виявили в приміщенні Ірпінської міськради незаконну агітацію за Порошенка (+ фото)

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *