НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СІК НА «СЛЬОЗИ»

Або як полікуватися березовим соком без шкоди для дерева
Почався сезон збирання цілющого соку, однак далеко не всі любителі цього дійства мають відповідну культуру і компетенцію. Зазвичай, в берези вгризаються сокирами, як зубами в дерева бобри. Наглядно на світлині демонструємо рани на березі, котрі здійснені двоногими «бобрами». Як бачимо, ці рани незагойні. Отже, перед цим, як зробити подібне, подумайте, чи хотіли б ви залишити такий кілерський карб на тілі природи.
НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СІК НА «СЛЬОЗИ», Або як полікуватися березовим соком без шкоди для дерева
У цьому сенсі хотів би поділитися досвідом, як не завдати дереву шкоди. Для цього перед походом за соком варто озброїтися тесаком і молотком, поліетиленовими пляшками й жолобками. Такий арсенал дозволить не рубати березу, а зробити лише кілька хірургічних шрамів. Тобто достатньо молотком загнати тесак в стовбур й дістати назад. Зробити таких хірургічних втручань можна кілька, але на одній лінії, а в низу розтинів вбити металевий жолобок. До речі, жолобок акуратно можна вирізати з кори. Тоді на вірьовці підвісити пляшку. Як бачимо, все просто, а головне, такі шрами під час сокозбору швидко заживають.
НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СІК НА «СЛЬОЗИ», Або як полікуватися березовим соком без шкоди для дерева
До речі, береза споконвіку разом із дубом, вербою та липою вважалася священним деревом і давньоруським символом богині злагоди й шлюбу – Лади.
Береза шанувалася в кожному домі і, незважаючи на свою видиму ніжність і крихкість, завжди була символом благополуччя, джерелом сили, життєвої енергії та міцного здоров’я. Енергія берези здатна зняти втому, стрес і привести в порядок серце. Однак більшого поширення набула цілюща волога цього дерева — березовий сік.
Неспроста кора берези нагадує білосніжний лікарський халат, бо вона є справжньою клінікою для профілактики й лікування багатьох недуг. Березовий сік володіє могутньою силою приводити організм у порядок в період весняної втоми і нездужання, насичуючи його органічними кислотами, цукром, солями калію, кальцію, заліза та іншими мікроелементами.
НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СІК НА «СЛЬОЗИ», Або як полікуватися березовим соком без шкоди для дерева
Сік берези впливає на кровотворну систему і має здатність очищати кров, допомагає при анемії, головних болях, мігрені. За рахунок свого багатого мінерального складу, березовий сік здатний відновлювати обмінні процеси організму, очищати його і зміцнювати його сили.
Щоденне вживання березового соку здатне лікувати хвороби шлунка і кишечника, відновити тканини слизової при виразковій хворобі. Сечогінний і протизапальний ефект березового соку необхідний при лікуванні пієлонефриту (запалення нирок), циститу (запалення сечового міхура) та інших захворюваннях сечовивідних шляхів. Поява березового соку збігається з весняною активністю печінки, сокотерапія очищає і зміцнює дію цього важливого органу.
При інфаркті міокарда необхідно пити від двох до чотирьох склянок свіжого березового соку в день, оскільки він стимулює регенерацію тканин і часткове відновлення серцевого м’яза.

Автор: Валентин СОБЧУК

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *