Нашим зливам по вінця і «старі» і «нові» обличчя

Завдяки нинішній владі раніше оголошений конкурс на найкращу Ірпінську Калюжу отримує все нові й нові шедеври заливного мистецтва. У тім числі й після вчорашньої зливи.

Знову затопило латаний-перелатаний підземний перехід під залізницею. Вимощені підвищені «пороги» не вберегли тунель від паводку. Надто багато води збирається довкола переходу, яка не може потрапити в ґрунт через бездумне закладення плиткою всіх можливих підходів.

Аналогічна ситуація й на закладеній плиткою центральній площі Ірпеня. Під час зливи стічні колектори не можуть пропустити великий об’єм води, внаслідок чого вона потоками тече центральною площею міста, заливає пішохідну зону, по вінця наповнює озеро біля скверу Слави, де купаються діти.

Нашим зливам по вінця і «старі» і «нові» обличчя

Після зливи воду з переповненого озера кілька разів приїздила відкачувати цистерна асенізатора. Натомість малеча бавилася у зливних потоках струмків на плитці, радуючи таким «досягненням» прихильників нинішньої влади. Справді, де ще таке можна побачити в центрі міста?

 

Не менше потішають під час злив і периферійні частини Ірпеня. Наприклад, вулиця Чехова вже багато років під час дощів надає оригінальні шедеври дощового мистецтва на конкурс кращої Ірпінської Калюжі.

Нашим зливам по вінця і «старі» і «нові» обличчя

Ірпінські чиновники, які замовляють виконання робіт у ФОПів-покійників, по секрету розповіли, начебто на тім світі класик світової літератури Микола Гоголь сміється зі свого колеги Антона Чехова, іменем якого назвали таку невдалу вулицю в Ірпені, яка перетворюється на річку при будь-якій владі – незалежно від того «старими» чи «новими» обличчями вона себе називає.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *