Наказненко випитував у Карплюка день народження П.Мельника

Історія випитування днів народження відомих особистостей сьогодні отримала несподіване продовження під час сесії Ірпінської міськради.

Все почалося з того, що 7-го липня відома журналістка Михайлина Скорик поширила відео, в якому мер Ірпеня Володимир Карплюк у відповідь на запитання про площу майбутнього парку Незнайки – сам запитує у співрозмовниці роки життя та дівоче прізвище Лесі Українки. Відео можна переглянути ТУТ

Після чого редактор газети і сайту «Зоря Приірпіння» Олександр Наказненко на своїх ресурсах опублікував власне журналістське розслідування під назвою ««Підводне каміння» реконструкції Будинку творчості письменників», в якому зокрема прокоментував випадок спілкування Михайлини Скорик із Володимиром Карплюком.

Сьогодні на сесії Ірпінської ради міський голова досить несподівано запитав у Олександра Наказненка роки життя Івана Франка. На що редактор «Зорі Приірпіння» у стилі Карплюка відповів запитанням на запитання. Щоправда, алаверди журналіста викликало відчутно більше пожвавлення у сесійній залі, ніж попередній мессидж чиновника. (У принципі воно й не дивно). Гучний регіт поширився сесійною залою після запитання Наказненка Карплюку про дату народження Петра Мельника. Міський голова намагався віджартовуватися й «переводив стрілки» на Ніколу Тесла, коли редактор поцікавився у нього ще роками життя Юзефа Пілсудського.

Тут доречне невеличке роз’яснення. Раніше Олександр Наказненко у коментарях соціальної мережі «Фейсбук» писав, що для спілкування з Карплюком потрібно вивчити роки життя усіх знакових особистостей, зображених на наших грошових знаках – від Володимира Великого до Григорія Сковороди. Тепер Олександр Григорович вже у своєму запитанні Карплюку згадав одіозного екс-регіонала Петра Мельника та відомого історичного польського діяча Юзефа Підсудського. Як розповів редактор «Зорі Приірпіння» вже після цієї сесії, свого часу Мельник неабияк посприяв кар’єрному зростанню нинішнього мера Ірпеня, а тоді ще студента Податкової академії, який тоді починав свій політичний шлях засідаючи на зборах Партії регіонів.

Наказненко випитував у Карплюка день народження П.Мельника
Мельник (зліва в кадрі) і Карплюк (справа в кадрі)

Пілсудського редактор згадав у тому контексті, що за його словами, Карплюк ймовірно звів заміський будинок у Марках під Варшавою, де його неодноразово бачили у тім числі на вулиці названій іменем Юзефа Пілсудського. (Детальніше читайте в статті «Польський слід Карплюка»).

Щоб там не було, але така несподівана відповідь Олександра Наказненка на запитання на тему історичних дат означила новий поворот у спілкуванні подібного стилю, коли Володимир Карплюк влаштовує екзамени кому заманеться, сам не бажаючи відповідати на незручні запитання. Тож з’явився прецедент. Відтепер принагідно і в Карплюка алаверди запитуватимуть не тільки день народження Петра Мельника, а й дати життя історичних постатей Польщі, США та інших країн світу, в яких він залишив, або ще залишить свій слід.

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *