На Академмістечку створили перехоплювальний паркінг

На проспекті Академіка Палладіна, 31, де раніше знаходився ринок “Троїцький” запрацював перехоплювальний паркінг.

Майданчик розрахований на 250 машин, але в майбутньому по мірі заповнення його територію планують розширити, в цілому паркінг розраховано на 750 автомобілів. Територію обладнали відеокамерами, а за майном буде вестися цілодобове спостереження.

Ціни на послуги: одна година паркування – 10 грн, відповідно за дві години – 20 грн. Проте є вигідні пропозиції, щоб залишати авто на більшу кількість часу. Наприклад, машину можна залишити на добу за 25 гривень, за умови, що вона буде там стояти не менше трьох годин. Якщо ж хочеться залишити за собою місце на місяць, вам запропонують купити абонемент за 700 гривень з фіксацією місця.

Всього перехоплювальні паркінги облаштують на шести станціях метро на в’їздах до столиці за п’ятьма напрямками: поблизу станцій метро «Академмістечко», «Святошин», «Червоний Хутір», «Іподром», «Сирецька», «Видубичі».

Всього на них можна буде розмістити близько двох тисяч автомобілів.

Завдяки цим паркінгів міська влада планує розвантажити центральну частину столиці від приватного транспорту і зменшити затори.

В мережі ведуться суперечки щодо демократичності цін, та все ж сходяться на тому, що ціни на паркінг в Києві на 5-10 грн дорожчий ніж на нових перехоплювальних парковках.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *