На 12 мільйонів «нагріли» киян аферисти з Одеси, продаючи автомобілі та цінні папери неіснуючої фірми

На 12 мільйонів «нагріли» киян аферисти з Одеси, продаючи автомобілі та цінні папери неіснуючої фірми

Аби здійснити свої злочинні наміри, зловмисники створили два фіктивні представництва однієї з компаній  та однойменний інтернет-сайт, на якому розміщували рекламу продажу автомобілів.

Слідчі Голосіївського управління поліції спільно із співробітниками Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3, 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Під час розслідування поліцейські встановили, що з 2017 по 2019 роки 34-річний чоловік та його 26-річна дружина зареєстрували у Києві два псевдопредставництва американської компанії та створили інтернет-сайт, на якому розмістили рекламу продажу цінних паперів, а також пропонували придбати автомобілі вказаної фірми.

За період своєї злочинної діяльності аферисти привласнили понад 12 мільйонів гривень та ошукали близько 25 осіб.

На даний час учасникам організованої групи оголошено про завершення досудового розслідування, триває ознайомлення потерпілих, підозрюваних та їх захисників із матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальний акт буде направлено до суду.

Джерело: Відділ комунікації поліції Києва

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *