Мистецька столиця – місто Ірпінь

Художня виставка «Кольорове коло 2018»

20 квітня 2018 року Оргкомітет Культурно-мистецького проекту “Київські історії. Андріївський узвіз” та музей-майстерня ім. Івана Кавалерідзе започаткував арт-проект “Кольорове коло”, що об’єднав творчі шляхи усіх поколінь. В рамках даного проекту Художня школа академічного рисунку і живопису «Irpen Art School», що вже понад 2 роки працює в місті Ірпінь, долучилася творчими роботами своїх вихованців – талановитих жителів усього Ірпеня і Приірпіння, які роблять перші кроки на шляху мистецького життя.

Мистецька столиця – місто Ірпінь Художня виставка «Кольорове коло 2018»

На виставці представлено 15 авторських творів юних вихованців у жанрах: графіка, акварельний живопис, олійний та акриловий живопис на полотні. З них 13 – виконано з натури та 2 – методом копіювання на форматах А3. Загалом понад 150 творчих робіт представлено у двох залах музею-майстерні та понад 100 відвідувачів побачили на власні очі калейдоскоп поколінь у картинах в день відкриття.

Мистецька столиця – місто Ірпінь Художня виставка «Кольорове коло 2018»

Художня виставка «Кольорове коло 2018» має на меті єднання поколінь мовою мистецтва, зміцнення сімейних взаємозв’язків і взаємоповаги, виховання юного покоління у класичних Національних традиціях, посилення згуртованості і самосвідомості української нації.

Звісно, проблеми є, але у нелегкий для країни час, піднесення самосвідомості і віри у себе, у свою державу є найнеобхіднішим елементом для подальших життєвих кроків нового тисячоліття, часу, коли прийде нова зміна високоякісного рівня. Хоча проблема взаємин батьків і дітей щодня нагадує про себе і дезорієнтує перспективну молодь у непростому соціальному світі, дану мистецьку подію спрямовано на глобальне вирішення  складних ситуацій шляхом єднання поколінь мовою мистецтва. «Де є мистецтво – там жиє душа і саме благородство душі робить наші вчинки кращими», – зазначила у вступному слові директор Арт-центру «Irpen Art School» Євгенія Харгрі.

Мистецька столиця – місто Ірпінь Художня виставка «Кольорове коло 2018»

Учасниками виставки стали 6 мистецьких організацій Київщини, громадяни з різних міст України усіх вікових категорій: від наймолодших (9 років) до людей поважного віку.

Найбільшу увагу глядачів у день відкриття привернула графічна картина Єви Тиханюк (15 років), що має назву «Натюрморт з ковшем» і виконана з натури та акварельний живопис на форматі А3 вихованиці Валерії Овчиннікової – “Мій Ірпінь”. Усі жителі славного міста Ірпінь добре знають, що саме такий архітектурний ряд, зображений на картині Валерії, знаходиться у самому серці «Мистецької столиці» на Центральній площі, і є окрасою як для жителів, так і для гостей міста. Варто відзначити, що Валерії зараз усього 16 років, але тему урбаністичного пейзажу вже доносить пензлем на папері майстерно і точно. Даний твір у черговий раз взяв участь у художньому проекті. Вперше робота “Мій Ірпінь” стала учасником I Всеукраїнського мистецького пленеру “Намальованій Ірпінь 2017”, де була удостоєна пильною увагою глядачів й відзначена дипломом.

Запис прямої трансляції з відкриття

Мистецтво розвивається стрімко, тому кожен поціновувач прекрасного, хто приїздить до столиці України, має можливість відвідати до 2 квітня виставку «Кольорове коло 2018» у Музеї-майстерні імені І.П. Кавалерідзе – історичній споруді,  де ще у 1911 році працював над проектом пам’ятника княгині Ользі майбутній видатний український скульптор, кінорежисер і драматург, народний артист України.

       Зростаємо творчо разом!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *