Міська влада Ірпеня не звітує про свою роботу

Громадський діяч Святослав Куценко звернувся до Ірпінської міської ради з вимогою організувати та провести публічні звіти про роботу екс-міського голови, в.о. міського голови та депутатів ІМР за 2018 рік.

Міська влада Ірпеня не звітує про свою роботу
Святослав Куценко

У зв’язку з постійними порушеннями законодавства, тотальною забудовою Ірпеня та непрозорим використанням ресурсів міста, питань до чиновників у громади дійсно дуже багато.

Святослав Куценко нагадав Ірпінській владі, що звіт про виконану роботу чиновників та депутатів – це вимога діючого законодавства.

«Нинішня Ірпінська влада вже не вперше «відзначається» нехтуванням вимог чинного законодавства. Вже звичними стали затримки з оприлюдненнями проектів порядків денних сесій міськради. Не всі проекти рішень отримують навіть депутати, які за них голосують. Результати поіменних голосувань, які мають оприлюднюватися в день сесії, можуть не публікуватися місяцями. Наразі спостерігаємо нехтуванням вимог чинного законодавства в.о. міського голови та багатьох депутатів Ірпіньради у питанні щорічних звітів перед виборцями», – зазначив Святослав Куценко.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *