Міністр розповів, як здешевить на 21,6% електромобілі для українців

В Кабміні збираються прибрати акциз, ПДВ і ПФ для електроавтомобілів, а, можливо, і компенсувати власникам електрокарів частину вартості авта.

Міністр розповів, як здешевить на 21,6% електромобілі для українців

Через три роки частка електромобілів має становити 15% від усіх проданих авто. Про це під час круглого столу заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Щоб досягти цього показника, Кабмін планує зробити електрокари привабливішими для українських автолюбителів. Передусім уряд спробує зменшити вартість електричних моделей.

Мінтранс планує скасувати акциз на електромобілі в Україні, а також ПДВ і збір до пенсійного фонду під час першої реєстрації. Сумарно це дасть змогу зменшити ціну на 21,6%. За словами Володимира Омеляна, у Міністерстві також розглядається варіант компенсації частини вартості електрокара. Такі пільги існують у США та багатьох європейських країнах.

Крім того Володимир Омелян не виключає, що в перспективі в Україні може розпочатися виробництво електромобілів, а це зменшить їхню ціну. Міністр вважає, що потенційними інвесторами можуть стати Volkswagen, Hyundai, Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Fiat.

Джерело: expres.ua

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *