МІЛЬЙОН ЗА МІСЦЯ НА КЛАДОВИЩІ

Чергового гостомельськго депутата затримали на хабарі

Сьогодні ввечері надійшло повідомлення про затримання Олега Поповичука. За неофіційною інформацією депутата затримали співробітники СБУ за торгівлю… місцями на кладовищі.

МІЛЬЙОН ЗА МІСЦЯ НА КЛАДОВИЩІ Чергового гостомельськго депутата затримали на хабарі Начебто він разом з начальником гостомельського ЖЕКу Віктором Пустоваловим вимагали мільйон гривень за 100 місць для поховань на цвинтарі. За інформацією конфіденційного джерела, Поповичука затримали «на гарячому» біля заправки на в’їзді в Гостомель. У нього вилучили 300 тисяч помічених грошей та підроблені акти депутата селищної ради

Раніше затримували за хабарі і навіть судили гостомельських депутатів Сергія Чемериса та Наталію Черінську. Останню навіть позбавили депутатських повноважень.

Пригадується, як свого часу на початку 2016 року, Поповичук на сесії Гостомельської ради виправдовувався і заперечував інформацію «Зорі Приірпіння», що місцеві депутати продають свої голоси за долари.

Що тепер «заспіває» з трибуни депутат Поповичук? І чи залишиться він депутатом – також питання? Наразі в його помешканні та офісі фірми проводяться обшуки і слідчі дії.

Під час минулого святкування Дня Гостомеля Поповичук засвітився серед гостомельської опозиційної тусовки, коли з трибуни вихваляв Василя Думена, який «кістьми ліг, аби ми тут стояли».

Цікаво, хто тепер «кістьми лягатиме» за Поповичука? І хто далі стоятиме чи сидітиме з ним поруч?

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *