Маршруткою керував водій у статі наркотичного сп’яніння

Маршруткою керував водій у статі наркотичного сп’яніння

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, помітили автобус, водій якого кудись дуже поспішає, здійснюючи дивні маневри. Водій швидко під’їжджає до своєї першої зупинки та починає набирати людей – в салон заходить близько 15 пасажирів, – такий випадок описав на сторінці «Фейсбук» заступник начальника патрульної полії Олексій Білошицький. – Патрульні зупиняються і підходять до водія. Перевіряють документи – чоловік позбавлений судом права керувати транспортними засобами за керування в стані сп’яніння. Але це не все. У нього знову помічають явні ознаки наркотичного сп’яніння: розширені зіниці очей, які не реагують на світло, пальці рук виражено тремтять.

Доставляють до закладу охорони здоров’я, де лікар-нарколог проводить огляд на стан сп’яніння. Висновок позитивний…

Патрульні документують виявлені порушення та складають на водія протокол за ч.2 ст.130 (За повторне протягом року керування в стані сп’яніння) та виносять постанову за ч.4 ст.126 (За керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.

Крім цього, ми підготували відповідні листи до Укртрансбезпеки та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА для реагування в межах їхньої компетенції – прийняття рішення щодо позбавлення ліцензії та розірвання договору щодо перевезення пасажирів за даним маршрутом відповідно.

Хто знає як би завершилась поїздка цього водія, якби його вчасно не зупинили патрульні. Можливо, пильність патрульних сьогодні знову врятувала багато життів.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *