Марш Нації і рекорд виконання Гімну Націоналістів (+фото, відео)

Сьогодні, на День Захисника України, День Українського козацтва та 76-річчя створення УПА центральними вулицями Києва пройшов Марш Нації під гаслом – повернемо Україну Українцям!

У такий спосіб національні сили продемонстрували своє волю до єдності й задекларували готовність до спільної боротьби на всіх фронтах – від бойових дій проти окупантів на Сході України до мирних президентських та інших виборів, які очікуються в Україні вже наступного року.

У Марші Нації взяли участь чимало знакових політсил – ВО «Свобода», Національний Корпус, Конгрес Українських Націоналістів, Правий Сектор та інші. Дехто очікував, що вже сьогодні націоналістичні сили визначяться з єдиним кандидатом на президентські вибори-2019. Проте, цього не сталося. Лише очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що не висуватиме своєї кандидатури в президенти. Натомість запропонував єдиним кандидатом від націоналістичних сил висунути свого однопартійця Руслана Кошулинського.

Марш завершився на Європейській площі Києва концертом гурту «Кому вниз», якому передував національний рекорд України з наймасовішого виконання Гімну Українських Націоналістів «Зродились ми великої години».

Для цього перед входом на площу було підраховано кількість учасників. Ведучий озвучив цифру 8 тисяч 360 людей. Це не враховуючи кількох тисяч, які потрапили на площу без підрахунку. (До слова, радує, що на цій акції наші кореспонденти зустріли чимало жителів Приірпіння).

Всі вони разом під соло співачки зі знаковим прізвищем Зоряни Коновалець заспівали «Зродились ми великої години», зафіксувавши національний рекорд України.

До Вашої уваги фотомиттєвості Маршу Нації в Києві

Світлана МАТУШКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *