Майже за 900 тисяч бюджетних коштів придбали авто для вже понад 9 місяців «тимчасової» очільниці Ірпеня

Майже за 900 тисяч бюджетних коштів придбали авто для вже понад 9 місяців «тимчасової» очільниці Ірпеня «Для в. о. міського голови Ірпеня Анастасії Попсуй придбано люксовий автомобіль за бюджетний кошт м. Ірпінь. Вартість купленої через КП “Ірпіньводоканал” автівки “Фольксваген пассат” становить майже 900 тис. грн. В той час як петиції від мешканців міста з вимогами покращити транспортну інфраструктура в Ірпені місцеві чиновники лише “приймають до відома”, “тимчасова очільниця” міськради курсує на дорогому авто, купленим на кошти громади.

Майже за 900 тисяч бюджетних коштів придбали авто для вже понад 9 місяців «тимчасової» очільниці Ірпеня VIN-код “фольксвагену”, яким їздить Попсуй, у договорі співпадає із даними, які легко перевірити через мобільний додаток “АвтоНомера”, який є у вільному доступі.

Чи виправданим є придбання дорогого автомобіля для чиновниці, в той час, як базові потреби місцевих мешканців не задоволені?

Майже за 900 тисяч бюджетних коштів придбали авто для вже понад 9 місяців «тимчасової» очільниці Ірпеня Зазначимо, що у депутатки вже є засіб для пересування – кроссовер “Хонда”. У 2017 р., А. Попсуй, в якої грошей не вистачало на життя, згідно з її декларацією, придбала Honda CR-V за 30 000 грн. Ринкова вартість такого кроссовера від 300 000 грн, тобто сума була вказана в десять разів менше справжньої вартості для уникнення сплати податків.

А. Попсуй неодноразово світилася у різних скандалах, пов’язаних з необґрунтованим збагаченням. В 2016 р. Попсуй придбала квартиру за 219 520 грн. Тобто квадратний метр обійшовся їй в 3200 грн, в той час як його ринкова вартість у 2015 р. становила в р-ні 10 000 грн.
Нагадаємо, що проти Попсуй, як голови благодійного “Фонду громади Приірпіння”, було відкрито кримінальне провадження у справі про розкрадання в особливо великих розмірах.
А. Попсуй, перших чотири місяці на посаді в. о. міського голови літала за кордон за бюджетний кошт і при цьому за 20 робочих днів, які там провела, отримувала заробітну плату також з бюджету Ірпеня.

На фото новенька “іграшка” пані Попсуй – срібний “пассат”, який регулярно стоїть біля будинку, де мешкає виконуюча обов’язки мера. Чому чиновниця використовує автомобіль, куплений за кошти платників податків, у власних цілях – питання до антикорупційних органів. , – повідомляє «Ірпінь онлайн». – Громадськість вже звернула увагу на дивну закономірність: ціни на послуги ірпінських комунальних служб, зокрема “Ірпіньводоканалу”, прямо пропорційно ростуть з добробутом і якістю життя місцевих чиновників».

Нагадаємо, що Анастасія Попсуй обійняла посаду виконуючого обов’язки міського голови Ірпеня 2 серпня 2018 року через відставку тодішнього очільника міста Володимира Карплюка. Відтоді вона не спромоглася зробити вірно оформлене подання до Верховної Ради України, аби було призначено дочасні вибори наступного мера Ірпеня.

One thought on “Майже за 900 тисяч бюджетних коштів придбали авто для вже понад 9 місяців «тимчасової» очільниці Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *