Майже добу мертве тіло пролежало біля жвавої траси (відео +18)

Відео знайденого мертвого тіла чоловіка, що пролежало на трасі Київ–Ірпінь усю ніч і ранок, опубліковане 15 лютого на сторінці групи Чистий Київ, як і сам факт лежачої на узбіччі людини майже ні в кого не викликав особливої реакції обурення.

Майже добу мертве тіло пролежало біля жвавої траси (відео +18) З одного боку зараз важко звернути увагу навіть на щось пістряве, адже із розтаванням снігів повсюди повилазили так звані в народі «підсніжники» – все довкола усіяне пляшками, сміттєвими пакетами, різнокольоровими коробками від різноманітних товарів.

Але точно є й інший бік. Людське око навіть не свідомо розпізнає фігуру людини. Більш того, мозок і коли не треба довигадує будь-чому антропоморфні риси.

Людська байдужість – страшна хвороба?Проблема, що постала в сучасному світі досить гостро – це проблема байдужості нашого суспільства. Люди перестали звертати увагу на чужі проблеми, люди просто живуть своїм життям і не хочуть брати на себе ініціативи та відповідальність за когось чи за щось.На трасі Київ Ірпінь, людина пролежала всю ніч і пів ранку без ознак життя, але ніхто не зупинився. Підписуйся на Чистий Київ

Опубліковано Чистий Київ Четвер, 14 лютого 2019 р.

Неможливо стверджувати, що водії проїжджали повз людину на узбіччі і робили вигляд, що це не їхня справа. А ще більше не хочеться думати, що саме так взагалі могло статися.

Джерело: InfoДень

 

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *