Куди пошлють лобіювати Карплюка – хронічного зрадника всіх соратників і прихильників

Лобіювання інтересів 95 округу, про яке в своїй передвиборчій риториці згадує Карплюк, зводиться до того, що за певний законопроект мають проголосувати мінімум 226 депутатів ВР, а не якийсь один, навіть високообдарований лобіст.

Куди пошлють лобіювати Карплюка – хронічного зрадника всіх соратників і прихильників

З цього виходить, що найкращим лобістом від нашого 95 округу буде представник правлячої партії, яка набере найбільше голосів на парламентських виборах 21 липня. Політсила «Слуга народу» заявляє про намір здобути абсолютну парламентську більшість. Наскільки зреалізуються ці наміри, що називається, поживемо – побачимо. Проте очевидно, що «Слуга народу» в майбутньому парламенті 9-го скликання набере більше місць, аніж унікально-неповторний очільник партії «Нові обличчя», представлений у передвиборчих списках в єдиному примірнику від цього політбезсилля та ще й під антипартійним брендом – «самовисуванець».

Простіше кажучи, аби прийняти потрібне для нашого округу (чи якогось іншого) рішення, потрібна спільна воля політичних однодумців, а не персональні амбіції навіть самого інноваційного діяча. Словом, лобізм загальнодержавного рішення чи такого, що стосується окремого регіону чи округу – залежить від волі переважної більшості депутатів ВР – 226 голосів.

Навіть обожнювачам «непересічних талантів» Володимира Багатоквартирного зрозуміло, що таких «унікумів» в наступному скликанні ВР більше одного екземпляра не варто й шукати. Не кажучи вже про створення з них парламентської більшості.

Тобто, якщо суто теоретично припусти, що Карплюк пройде в депутати ВР, а потім надумає щось там лобіювати «на благо округу» – збудувати школи чи дитсадок (яких так не вистачає в Ірпені та Приірпінні), або ж якийсь парк чи набережну у Вишневому, Боярці чи Очакові – йому у відповідь чітко скажуть: «Вова, бери й будуй за свої власні кошти, а не канюч з державного бюджету!». Власне, це він вже давно міг і повинен був робити, але щось у нього ще з часів «молодих регіонів» пішло й досі йде не так…

На відміну від довірливого електорату, обізнані у політично-фінансових потоках, знають: скільки, що й кому вартує. Відповідно й пошлють кожного такого хитрозробленого лобіста у відповідному напрямку.

Свого часу Карплюк зрадив Петра Мельника і Партію регіонів, створивши кишенькові «Нові обличчя». Після низки політичних фліртів з різними партіями та їхніми лідерами (Тимошенко, Москаленко, Тарута, Порошенко…) зрадив своїх новообличівських соратників, подавшись на вибори самовисуванцем, попри обіцянку балотуватися до ВР винятково від «Нових облич».

Куди пошлють лобіювати Карплюка – хронічного зрадника всіх соратників і прихильників

За логікою подій не важко здогадатися, кого він зрадить наступного разу – виборців від нашого 95 округу. Звісно, якщо його оберуть 21 липня депутатом. Виходячи з вищенаведених фактів і логічних міркувань, напрошується наступний заклик-застереження: не дамо Карплюку шансу знову стати зрадником! Оберемо до ВР іншого кандидата! Захистимо свої інтереси та недопустимо зрадників-махінаторів до Верховної Ради України 9-го скликання.

Куди пошлють лобіювати Карплюка – хронічного зрадника всіх соратників і прихильників

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *