Кожен працездатний має утримувати 3–4 особи

На першому цієї весни засіданні виконкому Ірпіньради головував перший заступник міського голови Олександр Маркушин. За його словами, відсутня сьогодні виконуюча обов’язки мера Ірпеня Анастасія Попсуй – захворіла.

З питань порядку денного найцікавішою видалася доповідь начальниці відділу економіки Світлани Демченко, яка навела деякі статистичні дані за 2018 рік. Наразі в Ірпінському регіоні (Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське) офіційно налічується майже 96 тисяч населення, «постійного населення» – 94,5 тисячі.

Зберігається тенденція останніх років збільшення населення за рахунок міграційних процесів. Приріст населення в Ірпені найбільший серед міст Київщини. Він складає – 4776 осіб. Міграційний приріст – 5083 особи, природнє скорочення – 307 людей (на стільки у 2018 році померло більше, ніж народилося).

За оперативними даними управління освіти і науки у нас налічується 24 тисячі дітей. Офіційна ж статистика наводить цифру 15,5 тисячі дітей. Очевидно, що у статистику не потрапляють чимало переселенців.

В Ірпінському регіоні налічується понад 23 тисячі пенсіонерів. «Якщо подивитися на статистику, то виходить, що кожен працездатний має утримувати від 3 до 4 осіб. Що є досить відчутним тягарем для працюючих людей», – зазначила Світлана Демченко.

За 2018 рік в Ірпінському регіоні прийнято в експлуатацію 184,7 тисячі квадратних метрів нового житла. За цим показником наш регіон посідає 2-е місце в Київській області з питомою вагою 12% від загального обсягу прийнятого в експлуатацію житла.

 

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *