«Королівство краси» в Ірпінській художній АртШколі

Під такою назвою зараз проходить виставка робіт відомого художника Слави Займака в Арт-центрі мистецької освіти «Irpen Art School».

Різноманітні картини та інші художні твори вражають своєю оригінальністю. Більшість робіт художника дво-, або тривимірні.  Для їхнього створення автор використовує чимало різноманітних матеріалів, які звично вважають непотрібними. Певно, не спроста відкриття ірпінської виставки Слави Займака припало на проведення дня без пластику й поліетилену. Що для інших є непотребом, у руках талановито митця перетворюється на чудові твори мистецтва.

Слава Займак говорить, що бачить навколишній світ через образи. Когось порівнює з рибкою, когось з пташкою, когось із квіткою… Така алегорія знаходить відображення в його творах, наповнених світлом, добром і оптимізмом.

Виставка творів художника Слави Займака «Королівство краси» в Арт-центрі мистецької освіти «Irpen Art School» триватиме до 30 липня. За що автор та шанувальники його таланту висловлюють вдячність директрисі цього закладу – Євгенії Харгрі.

 

До уваги читачів фотомиттєвості відкриття виставки Слави Займака «Королівство краси»

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *