Київську ОДА очолив В’ячеслав Кучер – його перші кроки (+ фото)

Київську ОДА очолив В’ячеслав Кучер – його перші кроки (+ фото) У перший день виконання обов’язків голови ОДА В’ячеслав Кучер провів низку нарад, і, зокрема, взяв на особистий контроль питання професійної адаптації учасників бойових дій

Згідно з Указом Президента України від 11.06.2019 № 382/2019 обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) тимчасово покладено на В’ячеслава Кучера.

Київську ОДА очолив В’ячеслав Кучер – його перші кроки (+ фото) В’ячеслав Анатолійович Кучер народився 30.08. 1975 р. у Севастополі. У 1998 р. з відзнакою закінчив Херсонський державний педінститут за спеціальністю «Фізика» (магістр фізики), у 2004 р. – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (магістр держуправління). Трудову діяльність розпочав у педагогічній сфері на Херсонщині: учителем фізики в с. Щасливому, потім – директором школи в с. Ювілейному Цюрупинського (нині Олешківського) району. У 2004 р. призначений на посаду головного спеціаліста Фонду держмайна України. Має понад 10 років стажу держслужби, переважно на керівних посадах як місцевого рівня, так і центральних органів виконавчої влади. У 2006 – 2010 рр. – депутат Києво-Святошинської райради. З 2017 р. заступник голови – керівник апарату КОДА, з 2018 р. – заступник голови КОДА.

«Хочу подякувати за довіру Президенту України та Кабінету Міністрів України. Сподіваюсь на плідну співпрацю та підтримку депутатів Київської обласної ради, а також місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів для розвитку Київщини», написав новий очільник області на своїй Фейсбук-сторінці.

Учора, 12 червня, щойно приступивши до виконання обов’язків голови КОДА, В’ячеслав Кучер провів низку нарад. Зокрема, відбулась нарада з представниками силових структур області. Про дотримання законності та правопорядку в регіоні новий очільник області спілкувався з начальником ГУ ДФС України у Київській області Олексієм Кавиліним, прокурором Київської області Максим Киричук, військовий комісар Київського облвійськкомату Юрієм Максимівим, заступником начальника обласного управління Нацполіції Андрієм Нєбитовим, начальником ГУ ДСНС України у Київській області Василем Слободяником.

Київську ОДА очолив В’ячеслав Кучер – його перші кроки (+ фото) Також у цей день В’ячеслав Кучер провів онлайн-нараду, в якій узяли участь директор департаменту соцзахисту населення Ігор Мещан, представники Пенсійного фонду, органів ДФС, голови райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міські голови Київщини.

Темами обговорення на нараді були проблемні питання – зокрема, щодо стягнення заборгованості зі сплати єдиного соцвнеску, та своєчасного перерахування стягнутих коштів за виконавчими документами на користь органів ГУ ДФС України у Київській області та щодо результатів інспекційних відвідувань роботодавців і здійснення перевірок інспекторами об’єднаних територіальних громад.

Серед нагальних питань, зокрема, ішлося й про надходження і видатки Пенсійного фонду. Начальник головного управління ПФУ в Київській області Василь Фатхутдінов поінформував, що за п’ять місяців цього року наповнення бюджету склало 3, 633 мільярда гривень, а виплати – 8, 79 мільярда, що більше порівняно з таким же минулорічним періодом.

Також ішлося й про послуги з професійної адаптації, на які, за словами В’ячеслава Кучера, відповідно до держпрограми на цей рік виділено майже 1,174 мільйона гривень. Однак аналіз матеріалів, наданих до Департаменту соцзахисту населення, показав, що це питання досі не вирішене. «Передбачається охопити 228 учасників АТО, проте наразі подали заяви на проходження професійної адаптації 123 особи. Фактично отримали послуги профадаптації лише 13 осіб на суму 73 тисячі гривень. Це жахливий показник, тому я беру це питання на особистий контроль. Київщина повинна мати високі показники в соціально-економічному розвитку територій та у справах захисту населення, а саме – пенсіонерів, осіб з інвалідністю і учасників АТО. Хлопці з честю виконали свій борг, а тепер ми маємо виконати свій», – підкреслив очільник області.

Київську ОДА очолив В’ячеслав Кучер – його перші кроки (+ фото)

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *