Київські міські електрички поєднають із приміськими: карта пасажиропотоку

Щодня з приміської зони у Київ приїздять кількасот тисяч людей.

Створення суміжної мережі приміської та міської електрички в Києві дозволить зменшити кількість автотранспорту в столиці. А будувати метро до міст-сателітів київська влада нині не планує, повідомив у своєму Facebook голова «Інституту Генерального плану міста» Сергій Броневицький.

За його словами, в середньому жителі передмість витрачають до двох годин, щоб доїхати на роботу у Київ. Щодня в ранкові години (з 07:00 до 10:00) до столиці приїжджає близько 100 тисяч людей на легковому транспорті, ще 120 тисяч – на громадському (в основному маршрутками), приблизно 50 тисяч – залізницею. Загалом це близько 300 тисяч осіб.

Київські міські електрички поєднають із приміськими: карта пасажиропотоку

Броневицький пише, що аби вирішити цю проблему, продовжувати лінії метро київського метрополітену недоцільно.

«…вони вже вичерпали свій ліміт пропускної здатності, значного додаткового обсягу пасажирів вони аж ніяк не перевезуть. Зараз, коли у залізниці в пріоритеті вантажні перевезення, міська електричка не справляється зі своїми завданнями, але місту з часом доведеться позбутися вантажних поїздів. А надалі – включити у внутрішню міську мережу залізниці зв’язки з містами приміської зони» — пише він.

Зараз, за словами Броневицького, приміські поїзди ледь справляються з перевезеннями пасажирів через велику завантаженість, а тому «прийняти велику кількість додаткових пасажирів не можуть фізично».

Джерело: kyiv.media

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *