Київське метро обладнанють Wi-Fi і системою відеоспостереження

Київське метро обладнанють Wi-Fi і системою відеоспостереженняПроект створення мережі Wi-Fi і системи відеоспостереження в київському метрополітені включений Київською міською державною адміністрацією в перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

Як повідомили в КМДА, реалізація проекту дозволить підвищити безпеку пасажирів київського метро і зробити його використання більш зручним.

“Згідно з розпорядженням (№2363 від 27 грудня 2018 року), замовником будівництва за проектом визначено комунальне підприємство “Київський метрополітен”, замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт є КП “Київське інвестиційне агентство”, – сказано в повідомленні.

В рамках підготовчих робіт запланована розробка і узгодження у встановленому порядку орієнтовних техніко-економічних показників, можливих передпроектних пропозицій, а також пропозицій за умовами конкурсу за проектом.

Київське метро обладнанють Wi-Fi і системою відеоспостереження“Проведення інвестиційного конкурсу покладено на постійно діючу конкурсну комісію із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва”, – повідомили в міськадміністрації.

Джерело: news.finance.ua

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *