Керівник обласної поліції Нєбитов сьогодні проведе прийом громадян в Ірпені

Керівник обласної поліції Нєбитов сьогодні проведе прийом громадян в Ірпені 23 серпня керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов проведе виїзний прийом громадян в Ірпені.

Повідомляється, що полковник поліції також зустрінеться з громадою Ірпінського регіону щодо розслідування резонансних кримінальних проваджень.

Захід відбудеться у приміщенні Ірпінського відділу поліції за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-а, з 16:00 по 20:00.

Керівник обласної поліції Нєбитов сьогодні проведе прийом громадян в Ірпені

Нагадаємо, що очільник обласної поліції 30 липня відвідував Ірпінь, щоб заслухати звіт начальника Ірпінського відділу поліції Олега Петренка.

У залі Ірпінської міської ради, де це відбувалося, традиційно зібрали місцевих депутатів, чиновників, членів лояльних до влади громадських організацій. І назвали це зустріччю Нєбитова з громадою.

Варто зазначити, що у людей накопичилося до поліції дуже багато запитань, враховуючи й бездіяльність попередників нинішніх очільників правоохоронних підрозділів області та Ірпінського регіону.

Приємно, що до візиту головного обласного поліцейського його ірпінські колеги готуються.

Причепурили територію поблизу приміщення відділу поліції, навіть відновили роботу фонтана, встановленого за часів керування підрозділом Дмитром Станіславським.

Відео Володимира Маркіна

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *