КАРПЛЮК «ЛЯЖЕ» ПІД ЮЛЮ?

Кривонаступники Ірпінського дерибану

Нещодавно Ірпінський виконком затвердив півторамільйонний кошторис Стели Творчого Духу в центрі Ірпеня. Вона дуже схожа на «Юлю на палі», встановлену в центрі Києва на Майдані Незалежності. Чи не спроста?

КАРПЛЮК «ЛЯЖЕ» ПІД ЮЛЮ? Кривонаступники Ірпінського дерибану

По факту, виявляється, що правонаступниками, а точніше сказати – кривонаступниками – попереднього БЮТівського дерибану в Ірпені стало нинішнє привладне КіНО. Найбільший дерибан Ірпінських земель, у тім числі лісових масивів, відбувся у 2007-2010 роках за тодішнього панування Блоку Юлії Тимошенко в Ірпінській владі (фракція мала 20 депутатів з 36).

Тоді землі виділялися гектарами, навіть десятками гектарів, на депутатів та їхніх підставних осіб, переважно під «індивідуальну житлову забудову та ведення особистого селянського господарства». Відтак, за минулі кілька років з легкої кнопкодавської руки КіНОшних кривонаступників на цих ділянках почали зростати й наразі далі забудовуються у стилі «метер в метер, тонна в тонну» багатоквартирні висотки, вочевидь не індивідуального житлового будівництва й без всякого навіть натяку на якесь присадибне селянське господарство.

Яскравим прикладом у цьому плані є забудова початку вулиці Ново-Оскольської заболоченої місцевості, де наразі активно розгорнув свою діяльність найбагатоквартирніший депутат в історії Ірпеня і всього людства КіНОшник Ігор Оверко. І зараз на сесіях Ірпіньради, продовжуючи «славетні» дерибанні традиції в унісон з КіНОшниками голосують депутати від Ірпінського осередку «Батьківщини».

Для обізнаних з Ірпінським політикумом (а також із бучанським кумом) не секрет, що Карплюк намагається використати Ірпінь за трамплін  для переходу на вищий рівень – у Верховну Раду України. Як то кажуть, чим би дитя не тішилося, аби тільки лісів менше нищило…

Наразі доля його спонукає потоптатися по власних амбіціях, зважаючи на рейтинг 4,84 навіть не сантиметрів, а просто відсотків у масштабах області, яких не вистачило на попередніх виборах КіНОшникам для проходження в Київоблраду. Внаслідок чого амбітному Карплюку доводиться стелитися під більш рейтингову Юлю Тимошенко, яка проведе чи ні у ВР Вову-67 ще питання, а підімне під себе – так точно.

КАРПЛЮК «ЛЯЖЕ» ПІД ЮЛЮ? Кривонаступники Ірпінського дерибану

Перші «політичні заручини» Вови і Юлі відбулися влітку 2016 року на урочистому відкриті парку «Центральний» (неподалік Ірпінського кладовища). Як потім виявилося, кошторис його «будівництва» склав близько 15 мільйонів гривень зарахованих за пайову участь забудовникам. От так і полюбезнічали «Нові обличчя» зі «старими гримасами»…

 

Юля СВІЧКОГАС

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *