Кардіологічний санаторій “Ворзель” суд повернув у власність держави

Кардіологічний санаторій “Ворзель” суд повернув у власність держави

Органи Генпрокуратури з метою захисту інтересів держави відстояли у Верховному Суді повернення у державну власність незаконно відчуженого нерухомого майна кардіологічного центру “Ворзель” Національної академії наук України, – повідомляє “Погляд” із посиланням на відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ

Встановлено, що в порушення законодавства про банкрутство між кардіологічним центром та приватною структурою укладено договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру загальною площею більше тисячі квадратних метрів, розташованих в смт Ворзель.

Національна академія наук України звернулась із заявою про визнання недійсним зазначеного договору.

Ухвалою господарського суду Київської області від 11.06.2018, залишеною в силі постановою Північного апеляційного господарського суду від 12.06.2019, заяву академії залишено без задоволення.

Указані обставини стали підставою для внесення прокурором касаційної скарги на ці рішення судів. Завдяки принциповій позиції Генеральної прокуратури України Верховним Судом 12.09.2019 скасовано судові рішення, визнано недійсним договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *