Ірпінський виконком з міського бюджету вирішив профінансувати прокладання інтернету…у Бучу

Сьогоднішній виконком Ірпіньради зібрав чимало народу – мало не повний склад учасників. Вже півроку традиційно відсутніми і сьогодні були сільські голови Бузової й Козинців.

Спочатку про виконання бюджету звітувала начальник фінансового управління Євгенія Данилюк. За її словами, загальний обсяг загального і спеціального фондів за І квартал 2019 року склав 260 мільйонів 555 тисяч 288 гривень. Виконання склало 112,9%. Порівняно з таким періодом минулого року зростання надходжень склало 133,6%

Далі було цікавіше. А саме, як ці бюджетні кошти розподіляються і на що витрачаються. З питання затвердження кошторисної документації по об’єкту «Будівництво волокно-оптичних ліній зв’язку КП «Ірпінькомунікаціясервіс» за адресою: м. Ірпінь та м. Буча Київської обл.» доповідав директор згаданого комунального підприємства Артем Калічка. На резонне запитання члена виконкому, директора Гостомельського склозаводу (до слова, одного з головних наповнювачів бюджету Ірпеня) Андрія Гірника «для чого нам зв’язок у місті Буча?», мовляв, навіщо витрачати бюджетні кошти для прокладання кабелів за межами міста, Калічка відповів, що очолюване ним КП «буде працювати не тільки у місті Ірпінь, а і в Бучі, і на Немішаєве підемо далі…».

«Ірпінський виконком з міського бюджету вирішив профінансувати прокладання інтернету…у БучуЧому ми хочемо зайти в Бучу ірпінськими грошима?», – продовжував допитуватися Андрій Гірник. «У Бучі є тільки приватний інтернет, а комунальних у них немає своїх – тож Ірпінь допоможе», – пояснив ідею задуму перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин. «Так це ж не функція Ірпеня їм допомагати, – відповів Андрій Гірник. – Нехай надасть бізнес-план, в якому буде прописано, які збитки протягом якого періоду матиме КП, через який період гроші почнуть повертатися, і з якого часу будемо заробляти». На це головуюча в. о. міського голови Анастасія Попсуй з усмішкою відповіла буквально: «Мені Федорук на мотокросі сказав, що ми тут сепаратисти. Але такого ж не було – ми всі тут об’єднуємося. Правда? Нехай не по каналізаціях, але все одно Ірпінь…». Далі обговорення цього питання Попсуй швидко «зам’яла», запропонувавши провести презентацію цього проекту фінансування прокладання інтернет-кабелів до сусіднього міста і швидко поставила на голосування затвердження кошторисної документації  КП «Ірпінькомунікаціясервіс» так і не озвучивши її розмірів.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради

Фотограф: Інна МІЩЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *