Ірпінський виконком працює в режимі фіксації подій

На сьогоднішньому засіданні виконкому Ірпіньради з кількох питань порядку денного голосуванням фактично затверджували вже виконані роботи. Так би мовити, працювали в режимі фіксації подій та витрачених на них бюджетних коштів.

Спочатку надали дозвіл кіностудії для зйомки художнього фільму «Штамп у паспорті» на вулицях Ірпеня та в приміщенні Ірпінської міськради. Про намір знімати деякі сцени у стінах мерії доповідачка – керівниця КП «Контроль благоустрою міста» Євгенія Алексеєва – повідомила, коли вже йшов процес голосування. «Чи можна дозволити заходити в міськраду?», «Що вони там рекламірують?», «Що вийде на екрани?», «Хтозна, що у них там в голові…», – такими запитаннями-репліками засипали доповідачку деякі члени виконкому, коли вже відбулося успішне голосування з цього питання. «Вже ж проголосували», –  з усмішкою розвела руками головуюча на засіданні в. о. міського голови Анастасія Попсуй. За годину після цього голосування вже йшли зйомки фільму під стінами та всередині Ірпіньради.

Далі члени виконкому своїми голосуваннями постфактум схвалили три питання, в яких йшлося про видалення аварійних та сухостійних дерев на вулицях і в парках Ірпеня. Як зазначила доповідачка – директор КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Олійнич – роботи зі знесення згаданих дерев вже виконані. Оскільки  фактично «Ірпіньзеленбуд» вже доглядає за наступними парками, скверами та алеями, то на звітному виконкомі з цього приводу проголосували за питання, сформульоване в порядку денному: «Про визначення юридичних осіб відповідальних за догляд та утримання скверу «Перемога», парку «Незнайка», парку «Молодіжний», алеї, набережної та площі Творчого духу».

Питання КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» також затверджували вже за фактом виконаних робіт. А саме: 145 тис грн – на міні-футбольний майданчик по вул. Лісовій; 150 тис грн – на капремонт бювету по вул. Шевченка; 61 тис 195 грн – на капремонт дороги між сквером Творчого Духу та вулицею Соборна; 299 тис 930 грн – на капремонт дороги по вулиці Соборній вздовж будинку, 105-б; 248 тис 998 грн – на будівництво пішохідного тротуару по вул. Северинівська (№129-а); 42 тис 474 грн – на капремонт тротуарів по вул. Северинівська (від №105-б до вул. 9-та Лінія);  1 млн 482 грн – на капремонт пішохідної зони вздовж вулиці Соборна (від Ярославської до Грибоєдова); 146 тис 54 грн – на будівництво мережі зовнішнього водопостачання по вул. Курортна; 58 тис 898 грн – на капремонт пішохідного переходу на перехресті вулиць Тургенівської та 8 Березня; 548 тис 737 грн – на капремонт мереж водопостачання по вул. Сім’ї Сосніних; 269 тис 998 грн – на капремонт приміщень душових та роздягалень ЗОШ №3; 211 тис 888 грн – на реконструкцію насосної станції другого підйому по вул. Полтавська; 1 млн 183 тис 542 грн – на капремонт пішохідних доріжок між вулицями Тищенка та Ярославська.

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *