Ірпінська «Берегиня» в Білорусі

З 25 по 29 червня 2015 року Народний фольклорний колектив «БЕРЕГИНЯ» (художній керівник – Віталій Коваленко) брав участь в XIII Міжнародному фестивалі народної творчості «ВІНОК ДРУЖБИ», який проходив в м. Бобруйськ Республіка Білорусь.

Ірпінська «Берегиня» в Білорусі

У фестивалі взяли участь 19 країн світу – Італія, Китай, Іспанія, Латвія, Мексика, Білорусь, Україна, Болгарія, Росія, Боснія і Герцеговина, Казахстан, Кіпр, Колумбія, Куба, Польща, Словаччина, США, Туреччина, Естонія.

Фестиваль спрямований на розвиток і зміцнення міжнародних культурних зв’язків, популяризацію народної творчості і традицій. Цього року фестиваль пройшов під девізом «Фестиваль дружби – за мир і згоду без меж». Фестиваль організовують і проводять Могильовський обласний, Бобруйський міський виконавчі комітети спільно з Міністерством культури Республіки Білорусь та Центральним комітетом Білоруської профспілки працівників культури.

Поїздка на фестиваль відбулась за сприяння міського голови Ірпеня – Володимира Андрійовича Карплюка та депутата Ірпінської міської ради – Юрія Ілліча Прилипка.

Фестиваль  «ВІНОК ДРУЖБИ» є унікальним, тому що об’єднує всі культури народів світу на одній сцені, дає змогу поспілкуватися з творчими колективами з різних країн світу, показати мистецтво рідної країни всім та знайти нових друзів й однодумців.

Виступи на фестивалі не носить конкурсного характеру і проходить під девізом рівної значущості і художньої цінності його учасників, національних культур і традицій. У рамках програми фестивалю колектив приймав участь в урочистому відкритті і закритті фестивалю, святковій ході вулицями міста, в концертах і творчих зустрічах на підприємствах міста, у виставці-презентації національного сувеніру, виставці-конкурсі «Вінок, як символ фестивалю – в подарунок фестивалю», у вечері дружби з презентацією національних страв.

Фольклорний колектив «БЕРЕГИНЯ» гідно та достойно представив Україну на XIII Міжнародному фестивалі народної творчості «ВІНОК ДРУЖБИ» продемонстрував невичерпне багатство народної культури  та неперевершених традицій Української землі.

П’ять фестивальних днів пролетіли, як один день… Не можливо передати словами радість, емоції та відчуття колективу під час перебування у фестивальному місті Бобруйськ. Колектив потоваришував з багатьма фольклорними ансамблями з Білорусі, Латвії, Болгарії, Естонії та Італії.

Ще раз висловлюємо подяку міському голові Ірпеня – Володимиру Андрійовичу Карплюку та депутату Ірпінської міської ради – Юрію Іллічу Прилипку за щиру допомогу в організації поїздки в Республіку Білорусь.

Бажаємо всім учасникам фестивалю «ВІНОК ДРУЖБИ» міцного здоров’я, радості, позитивних емоцій, нових цікавих й захоплюючих фестивалів й всього самого найкращого та доброго.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *