Ірпінь зимовий: на дорогах затори, на тротуарах — товща льоду

Ірпінь зимовий: на дорогах затори, на тротуарах — товща льоду

Здається, продовження зими знову виявилося неочікуваним для комунальників Ірпеня. Сьогодні, 23 січня, люди ледве дісталися на роботу через затори на дорогах міста та товщу льоду на тротуарах.

“Ну як завжди ніхто з комунальників не знав, що взимку піде сніг. Я б, якщо чесно, вже ввів би кримінальну статтю за подібну службову недбалість”, – прокоментував ситуацію один із користувачів Facebook.

На підтвердження ще один користувач соцмережі, Тетяна Петляшенко, виклала фото з підписом: “Ірпінь. Пробка починається з 11 лінії” (див. згори).

Мова йде про затори при виїзді з Ірпеня на трасу Київ-Ковель (в народі — “Варшавка”). Хоча, люди зауважили у коментарях: “Тому я й поїхала по новоірпінській трасі, але, повірте, там було не краще. Короче… Моліться на Все буде Ірпінь”.

Разом із тим ще 21 січня користувач Марія Тріль виклала фото тротуарів, не посипаних ні піском, ні сіллю, з підписом: “Здаю адресу дуже гарної ковзанки, на правах реклами. Ірпінь, вул. Тургенівська, вздовж парку Правика. Один мінус — немає пункту прокату ковзанів, тому, хто збереться — беріть свої”.

Ірпінь зимовий: на дорогах затори, на тротуарах — товща льоду

До речі, сьогодні зранку тротуари в багатьох місцях Ірпеня були не в кращому стані. Йти ними було досить важко, а впасти можна було дуже легко.

Джерело: Ірпінь онлайн

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *