Хто врятує від спеки собак?

Хто врятує від спеки собак?За даними Центральної геофізичної обсерваторії за весь період метеорологічних спостережень у Києві 21 червня найвища температура була зафіксована вдень в 1891 році на позначці + 32,8 °, найнижча – вночі на позначці 7,6 ° вище нуля в 1925 році.

Вчора ми, здається, побили рекорд.

Задуха в транспорті, духи в перемішку з потом, спека на вулиці і нещадне сонце – заганяли нас під тінь дерев і кондиціонери в супермаркетах, але головне, що у нас є вода. Чим не можуть похизуватися вуличні собаки. Проблема не в тому, що їх в нашому регіоні багато, і позбутися їх неможливо, питання зводиться до гуманності.

В цей період необхідно провести акції гуманізації людей. В ідеалі можна створити спеціальні бювети для собак, які наповнювалися б автоматично чи за допомогою людини. Такі бювети могли б бути частиною звичайних або виходити із багатоповерхівок – це звичайно питання до санепідем служби. Але поки це залишається лише мрією дівчини, враженої вмираючою на вулиці від спеки собаки. Є надія на те, що ми і без всяких акцій на цьому літньому сонечку станемо трішки теплішими до братів наших менших.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *