Головою Бучанської райради обрано депутата від «Батьківщини» Андрія Нагребельного

Увечері 26 листопада було продовжено засідання І-ї сесії Бучанської районної ради. (Перше установче зібрання відбулося 23 листопада).

Першим питанням звітного пленарного засідання було обрання голови Бучанського району, з-поміж депутатів райради шляхом таємного голосування. Було висунуто тільки одну кандидатуру – депутата від «Батьківщини» Андрія Нагребельного. Після свого презентаційного виступу він відповів на запитання депутатів.

Головою Бучанської райради обрано депутата від «Батьківщини» Андрія Нагребельного
За трибуною Андрій Нагребельний

Далі було голосування бюлетенями. Депутати вишикувалися в чергу до кабінки, встановленої в приміщенні Бучанського міського будинку культури, де проходила сесія райради.

Загалом у голосуванні взяли участь 48 присутніх депутатів із загалом 54 обраних до нашої районної ради. За Андрія Нагребельного проголосували 45 депутатів, 2 – проти, 1 бюлетень виявився недійсним.

Далі депутати голосуванням затвердили Регламент новоутвореної Бучанської районної ради та перелік її десяти постійних депутатських комісій.

Також на звітному засіданні 26 листопада шляхом таємного голосування було обрано двох заступників районного голови. Ними стали Владислав Дзівідзінський (депутат від «Європейської солідарності») і Владислав Хахулін («За  майбутнє»).

Головою Бучанської райради обрано депутата від «Батьківщини» Андрія Нагребельного
Бучанський міський будинок культури, в якому проходила сесія райради

Звітне пленарне засідання тривало до пізньої ночі. Позаяк не всі питання порядку денного вдалося розглянути, депутати проголосували за перерву в засіданні до 17-ї години п’ятниці 27 листопада.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До читацької уваги фотомиттєвості звітного засідання сесії Бучанської районної ради

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *