Голова ОУН Богдан Червак відвідав Ірпінь

Голова ОУН Богдан Червак відвідав ІрпіньВ Ірпінському історико-краєзнавчому музеї голова Організації Українських Націоналістів Богдан Червак приймав присягу на вступ до ОУН Володимира Паламарчука – бійця Добровольчого батальйону ОУН ім. Євгена Коновальця на псевдо Журналіст.

Голова ОУН Богдан Червак відвідав ІрпіньСлова присяги оунівця звучали так само, як і багато десятиліть тому з вуст засновника ОУН Євгена Коновальця, його сучасників та наступних поколінь націоналістів – Олега Ольжича, Олени Теліги,  Василя Кіндратського, що загинув на Донбасі під час нинішньої російсько-української війни. До слова, Василь Кіндратський і Володимир Паламарчук пліч-о-пліч боронили нашу землю на Сході України в Пісках поблизу Донецького аеропорту. Один націоналіст загинув захищаючи рідну Україну, натомість інший його бойовий побратим сьогодні склав присягу націоналіста.

Голова ОУН Богдан Червак відвідав ІрпіньГолова ОУН Богдан Червак, виступаючи перед присутніми в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї розповів про 90-літню історію діяльності Організації Українських Націоналістів та відповів на численні запитання, які зокрема стосувалися діяльності націоналістів у сучасних умовах розвитку Української Держави, у тім числі причин та мотивацій висунення кандидатом у Президенти України від націоналістичних сил Руслана Кошулинського.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *