Голова КОДА Терещук підписав розпорядження про створення Гостомельської ОТГ, тепер справа за ЦВК (+ відео)

Про підписання головою Київської облдержадміністрації Олександром Терещуком розпорядження про створення Гостомельської ОТГ повідомляє на сторінці у Фейсбук Гостомель ТБ.

Голова КОДА Терещук підписав розпорядження про створення Гостомельської ОТГ, тепер справа за ЦВК (+ відео)Майже 4 роки тому громади селища Гостомель, сіл Горенка, Мощун та Озера прийняли рішення про об’єднання. Зі створенням Гостомельської ОТГ мешканці цих населених пунктів пов’язали надії на самостійне, самодостатнє життя. Головною причиною, яка підштовхнула до створення нової ОТГ стало те, що селище підпорядковане Ірпеню.

«Все залежить від розподілу коштів. Якби кошти, які ми заробляли громадою, хоча б 50% залишалися в Гостомелі, тоді можна було б залишитися в складі Ірпеня. Якщо взяти 2015 рік, то на Гостомель з Ірпеня ні копійки не виділяли, а за ці роки було 7% дано від тієї суми, яка була зароблена», – розповів селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко.

Громада Гостомеля чекає виборів ОТГ

Майже 4 роки тому громади селища Гостомель, сіл Горенка, Мощун та Озера прийняли доленосне рішення про об’єднання. Зі створенням Гостомельської ОТГ мешканці цих населених пунктів пов’язали надії на покращення свого життя. #Гостомель #ПроГостомель #ГостомельТВ #Київщина #КиевскаяОбласть #Приірпіння #Приирпенье #ГостомельОнлайн #Новини #НовиниГостомеля #НовиниОнлайн #Децентралізація

Опубліковано Гостомель ТВ Четвер, 14 березня 2019 р.

Він також повідомив, що наразі весь необхідний для створення нової ОТГ пакет документів знаходиться у ЦВК, яка тепер має призначити вибори в новоутвореній територіальній громаді.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *