Гаврилюк пообіцяв розібратися зі скандальною забудовою біля парку «Центральний»

Про це йшлося під час зустрічі депутата Верховної Ради від нашого 95-го округу Михайла Гаврилюка з виборцями, яка відбулася сьогодні ввечері у дворі ЖК «Суворов» на початку вулиці Виговського (донедавна Суворова). Нещодавно між житловим комплексом і парком «Центральний» було обнесено парканом пів гектара землі, на якій вирубано дерева. Про це місцеві жителі скаржилися народному депутату, називаючи дії забудовника незаконними.

Гаврилюк пообіцяв розібратися зі скандальною забудовою біля парку «Центральний»

Натомість прибулий на місце зустрічі представник будівельною компанії «Орлан» переконував у правомірності вищезгаданих дій. Його підтримували кілька присутніх людей, як-то кажуть, «не з нашої вулиці», яких переважна місцева більшість одразу охрестила «провокаторами».

Суть претензій жителів ЖК на вулиці Виговського (Суворова) зводилася до того, що вони купували квартири біля лісопарку, й не хочуть, аби тепер між ними і парком збудували ще один житловий масив. Окрім того мешканці цього ЖК нарікали на відсутність школи, комунального дитсадочка (поряд розташований лише платний), спортивних майданчиків, які не так давно тут були облаштовані самими людьми.

Гаврилюк пообіцяв розібратися зі скандальною забудовою біля парку «Центральний»

До того ж місцеві жителі дорікали забудовнику щодо незаконності дій з приводу встановлення огорожі та знесення дерев. Забудовник  у відповідь переконував у легітимності вищезгаданих дій. Мовляв, у Ірпіньраді зареєстрована декларація про будівництво 4-5 категорії складності. Михайло Гаврилюк запитував чому немає на цьому місці плакату з зображенням плану забудови? Та чи сплатив забудовник пайову участь до місцевого бюджету? На це представник «Орлану» відповів, що плакат буде, і пайову участь за це будівництво вже сплачено, але квитанції він не взяв із собою.

Представники громадськості в ході тривалої дискусії висловили свої думки з приводу формальних моментів даного протистояння. Вони, зокрема, розповіли, що декларація на будівництво в «Орлана» справді є. Але дозволу на знесення дерев немає. Відтак, і права огороджувати цю ділянку парканом також. Тим більше залучати для протидії громадськості молодиків спортивної статури.  На це представник «Орлану» відповів, що того були охоронці даної компанії. «Якщо так, то чому вони не були в формі охоронців з відповідними шевронами?», – допитувалися представники місцевої громади. На це запитання у забудовника відповіді також не знайшлося.

Гаврилюк пообіцяв розібратися зі скандальною забудовою біля парку «Центральний»

Вислухавши обидві сторони конфлікту депутат Михайло Гаврилюк зажадав, аби йому надали всі документи обидві сторони протистояння, щоб він зміг розібратися у цьому питанні. Також парламентарій розповів, що у Верховній Раді готується і вже пройшов перше читання законопроект, згідно з яким забудовники будуть зобов’язані будувати школи та дитсадочки поряд з житловими будинками, на зведеннях яких вони отримуватимуть дозволи.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *