«Гарячий табір» каратистів: 84 учасники, 13 чорних поясів

«Гарячий табір» каратистів: 84 учасники, 13 чорних поясів

Протягом цих вихідних у Ворзелі, на базі санаторію «Орлятко», проходив зимовий спортивний тренувальний табір Фінікс-2020 Кіокушинкай карате до. Табір зібрав понад 80 учасників різних вікових груп з Київської та Дніпропетровської областей. З цього приводу кореспондентка “Зорі Приірпіння” поспілкувалася з тренерами Тетяною та Юрієм Греками.

– Очікування від зимового табору справдились?

– Так! Такого “гарячого” табору у нас ще не було: 84 учасника і 13 чорних поясів! Витримати всі тренування і навантаження дуже складно, але в такий момент як ніколи потрібно проявляти дух Кіокушинкай.

Зимовий табір завершився атестацією на учнівському рівні та пояси до коричневого. Проходять такі табори два рази на рік, взимку і влітку. Вони дуже насичені, протягом дня учасники мають по 4-5 тренувань. Ранок починався із розминки і кросу, а найулюбленіша пригода –цe нічна тренування. Також впродовж табору був час на цікавий відпочинок та вечірнє чаювання із солодощами.

«Гарячий табір» каратистів: 84 учасники, 13 чорних поясів

Основними здобутками таких заходів є навіть не спортивні тренування, а командний дух! Основне, що отримують діти, вивчаючи Кіокушинкай карате – це та впевненість в собі, яка допомагає їм почувати себе комфортно у будь-якому колективі. Кожен боєць, який пройшов табір, отримав безцінний досвід у тренуваннях та дуже сильне загартування духу. Бійці як початкового рівня, так і старшого показали яскраву техніку виступів. Завершився табір традиційною церемонією вручання нових учнівських рівнів. Це завжди дуже хвилююча та емоційна подія для всіх! Коли кожен інструктор одягає новий учнівський пояс поверх свого чорного і передає наступному, потім учень отримує свій новий пояс із частинкою душі і досвіду кожного чорного пояса – це дуже сильний психологічний момент!

«Гарячий табір» каратистів: 84 учасники, 13 чорних поясів

– Якщо коротко, наскільки вдалим був 2019, що минув?

– 2019 рік для нас пройшов під знаком багатьох перемог, був успішним на нагороди і досягнення, наша команда брала участь у змаганнях різного рівня, було багато нових пeрeмог та набуття нового досвіду

– Що ви плануєте у цьому 2020 році, окрім проведення цього табору?

– Триває підготовка до тестів на чорні пояси до Літнього Табору, який пройде у червні на морі в Кирилівці.

– Що таке карате кіокушинкай для вас?

«Гарячий табір» каратистів: 84 учасники, 13 чорних поясів

– Це напружений графік тренувань, який дозволяє здобувати досвід, зростати професійно. Для нас карате – це стиль життя. Ми любимо те, чим займаємося, і свою справу робимо із задоволенням. Наш підхід комплексний, ми розвиваємо різні сторони талантів наших учнів, даємо проявляти себе, розкрити свій потенціал. А діти вчаться ставити цілі і добиватись їх, вчаться наполегливості, терпеливості, поваги, ввічливості. Вони вивчають складні прийоми, комбінації, освоюють основні принципи ведення поєдинку, але разом з тим отримують пояснення про доцільність використання силових прийомів, моделі поведінки у різних екстремальних ситуаціях. У житті перемагає той, хто уміє поєднати силу духу, розум і віру у себе!

Ніна КОСТЕНКО

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *