FORPOST в Ірпені

Ще у жовтні 2014 року “Нова пошта” створила власну систему грошових переказів FORPOST. На сьогоднішній день компанія збільшила кількість пунктів грошових переказів і планує збільшення до 450 з квітня. Про це йдеться в повідомленні “Нової пошти”.

“В умовах кризи фінансової системи і зниження рівня довіри до банків ми бачимо потребу в послузі незалежного грошового переказу і пропонуємо скористатися для цього касами в наших відділеннях. З їх допомогою клієнти можуть перерахувати кошти в будь-який з 3000 пунктів міжнародної системи грошових переказів AVERS по всій Україні. Операція відбувається протягом декількох хвилин “, – заявив співзасновник “Нової Пошти” В’ячеслав Климов.

FORPOST в Ірпені

У квітні пункти FORPOST почнуть діяти в 100 містах України, серед яких Ірпінь, Нікополь, Павлоград, Жовті Води, Марганець, Орджонікідзе, Кам’янець-Подільський, Дунаївці, Старокостянтинів, Шепетівка, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Умань, Сміла, Золотоноша, Дрогобич, Жовква, Самбір, Стрий, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Іллічівськ, Ніжин, Прилуки, Кривий Ріг, Лозова, Обухів, Охтирка, Боярка, Калуш, Коломия, Куп’янськ, Фастів, Южноукраїнськ та інші.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *