ФЕКАЛЬНЕ ОЗЕРО НА БАЛАНІВЦІ

Нечистоти з-під «Вовки-морковки» заливають Гостомель

Мешканці мікрорайону Баланівка, що в Гостомелі б’ють на сполох, заполонивши соціальні мережі повідомленнями про їдкий сморід, який розповсюджується з поля неподалік за ТОВ «Агрохолдінг» по вулиці Остромирській (колишня Радгоспна), який у народі більш відомий за назвою «Вовка-морковка».

Розслідування кореспондентів «Зорі Приірпіння» виявило ціле «озеро» зі смердючим запахом, який розноситься на сотні метрів, а буває, як розповідають місцеві жителі, й кілометрів – залежно від погоди й сили вітру.

Поряд з цим фекальним водоймищем знаходиться згадане підприємство, від якого веде труба зі зливу нечистот. Коли відстійник переповнюється, смердючі стоки витікають утворюючи нижче нові струмки й болітця.

На дзвінки наших кореспондентів не відповів жоден з телефонів, вказаних на офіційному сайті компанії «Агрохолдинг». До слова, генеральним директором цієї компанії значиться Костянтин Завгороднюк, який входить до складу виконкому Гостомельської селищної ради. Тобто особа має бути відома у місцевих коридорах влади.

Як розповів «Зорі Приірпіння» депутат Гостомельської селищної ради Анатолій Туровський, ця історія триває вже два роки. Він неодноразово виїжджав на це місце з одним начальником благоустрою, потім з іншим. Два тижні тому Анатолій Туровський був на місці зливу нечистот разом із селищним головою Гостомеля Юрієм Прилипком. Зі слів Туровського, вони зустрілися із Завгороднюком, який пообіцяв збудувати очисні споруди і припинити злив відходів свого підприємства. Проте, це вже не перші подібні обіцянки, а віз, точніше фекальний відстій, так і залишається на місці його прямого зливу – без всяких очисних споруд.

Зараз обсяг робіт у «Вовки-морковки» незначний. Наприкінець літа-початок осені, час збору й обробітку врожаю, він природно має зрости. Якщо нічого не робити з очисними спорудами, то кількість брудних викидів може зрости, переповнити рівень фекального «озера» поширитися на значну частину Гостомеля. До речі, яр розташований нижче зливу нечистот – веде до садиби селищного голови Юрія Прилипка. Велика ймовірність, що фекальне «озеро» може переповнитися внаслідок злив і дощові потоки понесуть вниз яром нечистоти від «Вовки-морковки». Прилипку треба таке «щастя»?!

ФЕКАЛЬНЕ ОЗЕРО НА БАЛАНІВЦІ  Нечистоти з-під «Вовки-морковки» заливають Гостомель

З іншого боку в безпосередній близькості від «озера» знаходяться будинки приватної забудови. До найближчих хат відстань близько 250-300 метрів. Їхні жителі постійно змушені відчувати «аромати» шкідливих викидів. Теж саме й новосели багатоквартирних будинків на Остромирській. Тут знаходяться вже збудовані та повністю чи частково заселені, а також в процесі будівництва різні житлові комплекси ­– «Гостомельські липки», «Лайф», «Друзі Девеловпмент»…

З рекламних  проспектів для покупців нових квартир не доносяться смердючі запахи, і не вказана близькість до фекальних відстійників «Вовки-морковки». Проте місцеві жителі, які вже купили квартири на Остромирській, «радіють від щастя» сусідства з такими фекальними фонтанами, «співаючими» крізь сльози від смердючих запахів оди байдужості й безгосподарності.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *