English Speaking Club. St. Valentine’s Day

English Speaking Club. St. Valentine's DayЗапрошуємо всіх охочих взяти участь в зустрічах розмовного клубу English Speaking Club, що проходять щонеділі о 12:45 у вільному просторі ART HOUSE!

English Speaking club – це чудова можливість цікаво та з користю провести вільний час, покращити рівень володіння англійською мовою та почувати себе більш впевнено у живому спілкуванні іноземною мовою!

Викладач: Дар`я Панкратова.

Дар`я випускниця Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, вивчала англійську 15 років, призер університетського конкурсів з Public Speaking і Academic Writing, працювала півроку в United Nations Global Compact (ООН Глобальний договір), де писала статті англійською і робила переклади, співпрацювала з ОБСЄ (OSCE) в якості перекладача на президентських виборах 2014 року, супроводжувала членів Європейського парламенту від Франції та Монако, восени 2014 стажувалася протягом 2-х місяців у парламенті Канади в офісі Стелли Амблер (The House of Commons, Office of Stella Ambler, MP for Mississauga South, Ontario, Ottawa (Canada)).

Багато мандрує, постійно використовує англійську мову як у робочий, так і у вільний час.

Тривалість одного заняття: 2 год.

Вартість одного заняття – 60 грн (чай, кава, печиво, wi-fi включено).

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1_bTpUaWeoxYiFVBC3j1O62Q…/viewform

Start your St. Valentine’s Day with fun activities and lots of English practice in the company of wonderful people!

Join us this Sunday at 12:45 pm

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *