Електромобіль Volkswagen із запасом ходу понад 500 км

Електромобіль Volkswagen із запасом ходу понад 500 км

Згідно свого плану – випустити 30 моделей електромобілів до 2025-го року – Volkswagen представить перший із цих електрокарів вже у вересні на Паризькому автосалоні. Модель розміром з VW Golf буде володіти солідним запасом ходу – 400-600 км.

Плани компанії підтвердив глава Volkswagen Геберт Дисс в інтерв’ю німецькому журналу Wirtschafts Woche. Він повідомив, що майбутній електромобіль буде володіти запасом ходу від 400 до 600 км. Ці цифри встановлені за стандартам Нового європейського їздового циклу (NEDC), який відрізняється більш м’якою оцінкою, ніж Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA).

Дисс також повідомив, що електромобіль від Volkswagen буде порівнянний за розміром з VW Golf, але багажний відсік буде майже таким же, як у VW Passat.

Прототип електрокара буде представлений в Парижі у вересні, а виробництво готових автомобілів почнеться в 2018-2019 роках. Окрім того, що Volkswagen пообіцяла випустити 30 нових моделей електрокарів в найближчі 10 років, компанія має намір продавати по мільйону автомобілів на електротязі на рік.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *