Електричка в Ірпені на смерть збила жінку

Трагедія сталася сьогодні ввечері о 19 год. 48 хв. На пішохідному переході через залізничні колії прямо навпроти залізничного вокзалу «Ірпінь» електропоїзд збив жінку 1957-го року народження.

Електричка в Ірпені на смерть збила жінку

На моїх очах вона вирішила перебігти залізничну колію перед електричкою, яка в цей час за розкладом без зупинки прямує з Кладієво на Київ. Водночас, по іншій стороні платформи (2-га колія) прямував вантажний поїзд із Києва на Бучу.

Чому жінка в цей час надумала перебігати колії перед електропоїздом – незрозуміло. З усього видно, що це була нормальна соціально адаптована людина. У руках вона несла пакунки з печивом та іншими продуктами, очевидно для дітей та внуків. Вона майже проскочила електричку, яка вдарила її лівим краєм першого вагону електровоза. Від удару потерпіла відлетіла на відстань близько 10 метрів.

Електричка в Ірпені на смерть збила жінку

Очевидці події одразу кинулися допомагати й дзвонити  у швидку допомогу та інші інстанції. Але смерть наступала одразу. Чоловік, який одразу намагався зробити штучний масаж серця, констатував  пульс 45 ударів і відсутність ознак життя. Швидка допомога прибула до Ірпінського вокзалу менш, ніж за 10 хвилин – констатувала смерть.

Електричка в Ірпені на смерть збила жінку

Зараз збирають підписи під петицією перекрити залізничні колії в Ірпені. І вже начебто почати зводити паркан навпроти несанкціонованого переходу на північ від платформи (між Грибоєдова й «Фуршетом»). Проте, цей трагічний випадок наштовхує на думку про необхідність взагалі обгородити залізничні колії від переходу по всій довжині залізниці в межах Ірпеня. Адже цей нещасний випадок стався на колії (начебто санкціонованого переходу) перед самим вокзалом «Ірпінь».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Публікації про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *