Чим депутат Куценко «заважає» меру Карплюку?

Чинний механізм відкликання депутатів є неоднозначним з точки зору його відповідності міжнародним стандартам представницької демократії і за певних умов може стати інструментом політичної розправи над депутатом з боку голови партії.

Чим депутат Куценко «заважає» меру Карплюку?

Саме така ситуація склалася в Ірпені. Депутат Святослав Куценко зайняв принципову позицію у питаннях забудови міста та розподілу бюджетних коштів. На сесіях міської ради він порушує не завжди приємні для влади, але важливі для розвитку міста питання. І не зважаючи на те, що цей депутат вирішує проблеми своїх виборців, відстоює їхню позицію, діюча влада і керівництво «Нових облич» захотіли незаконно позбавити Святослава депутатського мандату.

На одній з сесій Куценко, почувши від діючого мера, що той надумав виключити його з фракції та позбавити депутатського мандату, публічно відповів Карплюку: «Ані виключення з фракції, ані виключення з партії не примусять мене голосувати за твої бізнесові питання. Це не той метод, який на мене подіє».

Святослав Куценко виступив проти будь-якої багатоповерхової забудови на території парку Будинку творчості письменників. Також він не дав розпочати будівництво багатоповерхових будинків структурам мера на вулиці Стельмаха 9. Куценко допоміг місцевим мешканцям отримати відповідні дозволи та оформити правовстановлюючі документи на гаражі кооперативу «Іскра» — навпроти будинку на вулиці Стельмаха 5, чим зламав плани чиновників-бізнесменів зробити там проїзд і забрати землю під будівництво.

В той же час вищевказаний депутат конструктивно підтримує на сесіях міської ради всі позитивні проекти для Ірпеня: ремонт вулиць міста, облаштування зелених зон, будівництво дитячих садочків та ін.

А коли депутатська більшість «Нових облич» в міській раді слухняно голосує за бізнесові питання Карплюка і його оточення, Святослав Куценко захищає інтереси міської громади.

Винесення депутатом на загал проблеми шкідливих викидів і незаконної діяльності ТОВ «ВНГ Стандарт», де присутні інтереси чиновників, неабияк розлютило керівництво міста.

Тому що діючому меру потрібен ручний депутат, а не людина, яка має свою позицію та справді відстоює інтереси своїх виборців та вирішує проблеми округу. І будь-яким шляхом відкликати депутата, що «заважає» – це завдання номер один для чиновників-бізнесменів.

Але маємо велику надію, що останнє слово за нами, мешканцями Ірпеня та виборцями Ірпінської влади.

 

Олександр ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *