Чи пожаліє ворзельського вбивцю-катівника 17-річної дівчини Верховний Суд?

Три роки тому Приірпіння і всю Україну облетіла жахлива звістка про вбивство з особливою жорстокістю 17-річної Ірини Шульженко у Ворзелі.

Чи пожаліє ворзельського вбивцю-катівника 17-річної дівчини Верховний Суд?

Після цього два роки тривав судовий процес з даної справи. Сторона наразі засудженого Олександра Крицького, який визнав свій злочин, бажала обмежитися 15-річним ув’язненням. Натомість батьки вбитої та їхні адвокати наполягали на довічному увязненні.

У серпні 2017 року Ірпінський міський суд під головуванням Яни Шестопалової виніс справедливий вирок – довічне увязнення ворзельському вбивці-катівнику.

Проте, невдовзі Апеляційний суд Київської області змінив вирок Крицькому на 15-річне ув’язнення.

Після чого батьки вбитої Ірини звернулися з касацією до Верховного Суду України, аби він залишив у силі рішення Ірпінського міського суду про довічне позбавлення волі.

Сьогодні відбулося засідання Верховного Суду України у справі ворзельського вбивства. Наразі її розгляд перенесли на 18 вересня через неявку адвокатів засудженого, якого також не було в залі засідань Верховного Суду – судді спілкувалися з ним в режимі відеоконференції через інтернет з місця ув’язнення.

Рішення Верховного Суду України буде остаточним у цій справі.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *