Четвірка найшкідливіших продуктів харчування

Четвірка найшкідливіших продуктів харчуванняНавряд чи більшість з нас здатні чесно сказати, що люблять смачно поїсти і харчуються виключно корисною і здоровою їжею. Тому й непросто зізнатися собі, що деякі улюблені страви і продукти шкідливі – простіше закрити очі і не змінювати свій раціон. Однак іноді все-таки слід прислухатися до порад докторів і дієтологів, сказавши впевнене «ні» харчовим ворогам. Нижче зібрана четвірка найшкідливіших продуктів і, до речі, деякі цифри і факти стали досить несподіваними.

Відкриває список улюблена їжа американських поліцейських – пампушки. Вживаючи їх за сніданком, ми значно підриваємо обмін речовин і на цілий день вводимо організм у неправильний цикл живильного ритму. Половина енергетичної цінності покритого глазур’ю ворога, а саме 100 калорій, містить шкідливі жири. Крім того, біле борошно і цукор, що становлять 99% пончика, зводять його загальну поживну цінність практично до нуля.

Продовжує перелік основна студентська страва – вермішелевий суп. Якщо цей самий студент не прогулював заняття, він повинен знати, що кожна порція вермішелі або швидкосупу додає близько 14 грамів жиру, більше половини з яких – насичений жир, що складає близько двох третин добової норми натрію. В помсту за низьку ціну вермішель і суп швидкого приготування змушує споживача платити здоров’ям.

Третє місце списку шкідливих продуктів займає фастфуд. Найбільш популярні в закладах швидкої їжі курячі котлети містять велику дозу жиру, що згубно впливає на організм. Втім, це стосується практично всіх продуктів, приготованих в олії. Говорячи мовою цифр, з 250 калорій «наггетсів» більше 125 є жирними, а частка чистого жиру, включаючи шкідливі транс- і насичені жири, представлена ??15 грамами.

Найчастіше супроводжує курячі котлети смажена картопля фрі. Потрапляючи на нашу тарілку після фритюрниці, картопля містить близько 380 калорій і 20 грамів жиру, що зовсім трохи поступається сьогоднішньому «лідеру».

Хот-доги абсолютно бідні білками, та й взагалі поживними речовинами. Зате містять багато жиру – більше 13 грамів на одну порцію. Ускладнюють загальну картину булочки з білої муки (містять крохмаль) та всякі шкідливі соуси з приправами.

Вживання фастфуду, крім набору зайвих грамів, загрожує підвищенням ризику серцево-судинних захворювань – подумайте, чи готові ви платити таку ціну за швидке харчування.

Замикає список усім звичний майонез. Відкушуючи шматок сендвіча з м’ясом, щедро заправлений майонезом, задумайтеся: всього в одній ложці майонезу вмістилися 110 калорій і 12 грамів жиру. Можливо, слід зробити інший бутерброд, з гірчицею?

Всі вищеперелічені продукти за кілька хвилин їх вживання здатні звести нанівець кілька годин старанних занять у спортзалі. Пам’ятайте, що здорове життя залежить від багатьох чинників, у тому числі і від харчування. Ніколи не пізно внести до свого раціону потрібні корективи і стати трохи здоровіше.

Джерело: Портал споживача

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *