Чемпіонат з карате-до «Золотий Фінікс» пройшов у Бучі (+ фото)

Вже четвертий рік поспіль у м. Буча Київська обласна федерація Фінікс карате-до провела чемпіонат «Золотий Фінікс».

Чемпіонат з карате-до «Золотий Фінікс» пройшов у Бучі (+ фото)

У ньому взяли участь 150 дітей віком 4-13 років із Бучі, Києва, Макарова, Дніпропетровської області. Загалом були представлені дев’ять спортивних клубів.

Всі вони такі різні, ці дівчатка й хлопчики! Але у всіх є одна мета: перемогти у змаганнях!

Хто думає, що бойове мистецтво (а карате – саме таким і є!), суто чоловіча справа, той глибоко помиляється! Дівчатка, які займаються карате, підтягнуті й стрункі. Карате допомагає! Грація і жіночність неймовірним чином поєднуються з силою та швидкістю рухів. Варто було тільки побачити виступи дівчаток на цьому турнірі!

Своє майбутнє діти, з якими ми спілкувались, хочуть пов’язати зі спортом. Тренери спортивної школи Фінікс Карате-до Кіокушинкай Таня і Юрій Греки виступами своїх вихованців задоволені. Їхні діти вибороли 4 перших, 4 других та 9 третіх місць!

Чемпіонат з карате-до «Золотий Фінікс» пройшов у Бучі (+ фото)

Що дають такі змагання? – запитуємо у Сансея Тані.

– Карате загартовує характер, робить сильнішими, особливо, коли діти випробовують себе на змаганнях.

Чи складно працювати з дітьми?

Просто з кожною дитиною потрібно знайти спільну мову.

Ваші діти також займаються карате?

Так, наш син сьогодні взяв участь у змаганні. Але лише вдома ми його сфотографували з нагородами (Сансей Таня сміється).

Більшість дітей приходить на заняття з карате для того, аби психологічно та фізично бути сильними. А яку мету ви ставите перед ними на змаганнях? – адресуємо питання до Сансея Юри.

Здобути перемогу! Вірити у себе! Йти вперед, вірячи, що найбільша перемога – ще попереду! Все, що необхідно для цього, – це бажання працювати над собою! І твердий намір не здаватись! Тоді кожен може досягти великих цілей, фізичної, духовної та емоційної сили.

Навіть якщо не виграватимуть медалі?

Так! Карате – це спорт, де результати не можна виміряти матеріальними речами, нагородами, медалями. Це, скоріше, за все – духовні цінності. Бо не всі діти зможуть стати професійними спортсменами. Професійний спорт – то трохи інша річ. У професійного спортсмена вкладаються певні гроші, тому від нього вимагають віддачі у вигляді окремих місць у рейтингу чи безпосередньо на п’єдесталі. Якщо ж говорити про дитячий спорт, то там важливішим те, що ти стаєш сильнішим, розвиваєшся як особистість, їздиш на збори, береш участь у змаганнях. Перемагаєш себе! Вчора ти не міг цього зробити, сьогодні вже можеш, а завтра робитимеш це краще за інших. У цьому і полягає головна суть карате.

Як батьки юного каратиста, які дасте поради батькам, діти яких хочуть досягти вершин у спорті?

Головне – вірити у своїх дітей!

 

Ніна КОСТЕНКО

 

 До уваги читачів фотомиттєвості чемпіонат з карате-до «Золотий Фінікс»

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *