Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйони

Цікаву картину можна було спостерігати сьогодні зранку на вулиці Підгірній (більш відома, як Об’їзна дорога під залізничним мостом) в Ірпені. Проїзджу частину перегородила бурова машина, яка… пробивала свердловину в дорожньому покритті.

Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйони

Тільки не подумайте, що в Ірпені знайшли нафту чи цілющі джерела. Насправді, все прозаїчніше. Будівельники під наглядом правоохоронців та контролюючих органів перевіряли товщину матеріалів, витрачених на, нещодавно завершений і помпезно відкритий один з багатьох ірпінських дорожніх довгобудів.

Річ у тім, що прокуратура справді таки міцно затиснула в свої лещата Ірпінських корупціонерів. Тож вони похапцем заходилися шукати й повертати до міського бюджету надміру переплачені мільйони. Зокрема, на недавній сесії Ірпіньради, на яку ледве назбирали кворум і намагалися провести так, аби поменше присутніх бачили цей сором.

От що з цього приводу пише на сайті «Громада Приірпіння» опозиційний депутат від ВО «Свобода» Богдан Мельничук: «Чого лише варте  питання №12 порядку денного  “Про корегування вартості об’єктів капітального будівництва”.  Тільки за прийняттям цього рішення ховається розкрадання коштів з міського бюджету більше 1 700 000 гривень. Як приклад –  під час капітального ремонту дороги по вул. Личака по договорах № 554, 708 та 710 від 9 грудня 2016 року виконавцю “випадково” переплатили півмільйона гривень.

Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйониПо вул. Натана Рибака за капітальний ремонт дороги з тротуарами відзвітували ще в 2016 році – скорегували фактичні витрати  на 661 тис. грн. Під час реконструкції центрального міського стадіону по вул. Соборній, 183 – переплатили 364 тис. грн.  Навіть при будівництві дитячого майданчику на міському стадіоні фактичні витрати були завищені на 3191,28 грн.».

Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйони

Словом, нинішня поки що влада, за умови зовнішнього контролю спроможна не тільки «накручувати», а й повертати назад до міського бюджету, як бачимо, чималі суми. Власне, цими рішеннями міський голова Володимир Карплюк разом із депутатською більшістю фактично визнали факт перевищення кошторису будівельних робіт.

Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйони

І це тільки початок. Продовження сьогодні спостерігали по вулиці Підгірній, де наразі шляхом буріння дорожнього покриття з’ясовують його відповідність затвердженому кошторису. Таке-от буратінство по-ірпінські – закопують зайві мільйони, а потім їх відшукують, руйнуючи нову дорогу.

До слова, серед присутніх на бурінні Об’їзної дороги в присутності правоохоронців можна було побачити одного з двох підозрюваних підприємців, арештованих три місяці тому після обшуків в Ірпіньраді. Саме тих, кому інкримінуються «відмивання» бюджетних коштів через шахрайські схеми, зокрема, завищення кошторисів та оформлення договорів на «підприємця»-покійника. Цікаво, чи вдасться Ірпінським «фінансовим геніям» повернути до бюджету кошти, «виплачені» небіжчикові?

Буріння Об’їзної дороги: Ірпінські буратіни шукають закопані мільйони

Наразі під час буріння Підгірної кореспондент «Зорі Приірпіння» не виявив ні Карплюка, ні його заступників – Христюка та Михальченко, яким інкримінують різного роду зловживання й правопорушення. За неофіційною інформацією вони вивчають роки життя Миколи Гоголя і перечитують його «Мертві душі». Подейкують, що пропонують «грубі гроші» за другий том цього роману, в якому начебто було описано спосіб, як здерти гроші з покійника.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *