Буде мир, будуть і феєрверки!

Сьогодні, в районі Ірпінського вокзалу, близько дев’ятої години вечора група людей виявила своє зневажливе ставлення до жителів міста, воїнів, які захищають нас на Сході і до всієї країни – нехтуючи законами та мораллю влаштували аматорське фаєр-шоу з використанням піротехнічних засобів.

Мета заходу незрозуміла, адже окрім черги пострілів нічого більшого не відбулося.

Звертаємо увагу ДОРОСЛОГО населення: подібні дії загрожують життю і здоров’ю мешканців – ваших сусідів, дітей, родичів. Важливо не тільки дотримуватися установленого в країні порядку, але і брати на себе відповідальність за свої дії та дії співгромадян. Зупинивши порушника, Ви проявите не лише громадську свідомість, Ви подасте гарний приклад для наслідування іншим.

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на Сході України, у результаті якої гинуть українці, та подіями в країні, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, тимчасово заборонено використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні засоби навіть під час проведення масових заходів. Цього принципу дотримуються всі міста України.

Буде мир, будуть і фейєрверки!

Іван ОРЛОВ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *