БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО

Перший проміжний фініш ралі електромобілів Київ–Монако прийняло місто Буча. Загальна протяжність маршруту – 2800 кілометрів. Кілька десятків електромобілів різних конструкцій, а також електровелосипедів увечері 3-го червня фінішували на Київській площі в Бучі.

БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО

Автомобілі з електроприводом їхали звичним маршрутом разом з усіма учасниками дорожнього руху. Тож переможцями визначають не найшвидших, а тих, хто приїхав з найбільш близьким показником до еталонного часу. На перегоні Київ–Буча ним виявився Сітроен з показником 37 хв. 40 сек. Хоча, першими за них до Бучі приїхали Мерседес та кілька Тесла Моторс, і чимало глядачів гадали, що переможцем стане один з екіпажів «Тесляра», насправді найкращий з цього сімейства е-мобілів на Бучанському фініші виявився аж шостим. І то, як розповів переможець на Сітроені, він приїхав з таким часом завдяки тому, що трохи заблукав і зробив зайве коло в Бучі.

БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО

На Київській площі в Бучі люди радо вітали кожного учасника заїзду.  Е-мобілі були на різні смаки та різного походження. Сучасні серійні електромобілі, саморобні витвори кулібіних, обклеєні сонячними батареями та перероблені машини з ДВЗ на електротягу. Найяскравіший приклад з останніх – Запорожець з електроприводом. До речі, він викликав найбільшу зацікавленість бучанської публіки, перевершивши навіть самого Теслу за бажанням охочих  розгледіти агрегат поближче.

БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО  Електромобіль – найдешевший вид транспорту. Як Ви думаєте: скільки коштує доїхати на електромобілі з Києва до Одеси? – допитувався у глядачів цього шоу ведучий. Потім відповів, підсумувавши різні версії. Виявляється все залежить від типу електромобіля. Тому ціна «палива» може коливатися від 10 до 50 гривень на перегоні Київ–Одеса. Що називається,  відчуйте різницю – порівняно з бензиново-газовими двигунами.

Знаючи скільки людей щодня виявляють бажання приєднуватися до групи «Фейсбуку» під назвою «Украина будет производить электромобили?»  ще раз переконуюся, що за електромобілями майбутнє.

БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО

Організатор цього електроталі Консул Естонії в Монако Юрій Тамм вітав Україну й бучанців з цією визначною подією, передаючи привіт від патрона цього заходу – принца Монако Альберта.  Міський голова Бучі Анатолій Федорук наголошував на важливості  переходу на екологічно чистий вид транспорту.

БУЧАНСЬКИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОРАЛІ КИЇВ–МОНАКО

Від себе ще додам, що масовий перехід на електромобілі в Україні та всій Європі залишить безприбутковими нафто-газових олігархів, у тім числі збанкрутує держави-заправки, терористична діяльність яких вже нам, м’яко кажучи, обридла. Тож, питання переходжу на електромобілі – не просто питання екології, а геополітичного перерозподілу впливу у всьому світі.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До Вашої уваги фотомиттєвості проміжного фінішу в Бучі

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *