Бучанець Анатолій Бондаренко став переможцем престижного шашкового турніру

В Ірпінському шахово-шашковому клубі пройшов 10-й традиційний відкритий обласний шашковий турнір присвячений Святому Миколаю Угоднику.

У змаганнях взяли участь 12 кращих шашкістів Київської та Житомирської областей. Серед них двоє майстрів спорту та десять кандидатів у майстри спорту. Турнір проводився за коловою системою в 11 турів.

Анатолій Бондаренко

Лідерство захопив КМС Анатолій Бондаренко (м Буча). У першому колі він переміг МС В. Кульчицького з Житомирської області, а потім здобув ще п’ять перемог поспіль і став одноосібним лідером турніру.

Все вирішилося в 7 турі, коли зустрілися лідери МС Валерій Крючков і КМС Анатолій Бондаренко. У цьому цікавому й напруженому поєдинку перемогу здобув Анатолій Бондаренко. Він виявився єдиним учасником, який не програв жодної партії – відтак став переможцем цього престижного турніру.

Бондаренко набрав 19 очок з 22 можливих. Блискучий результат! Друге місце посів В.Кульчицький – 15 очок. Третім призером став КМС з Кагарлика Михайло Сокол – 14 очок.

Переможець і призери (2 і 6 місця) отримали грошові премії, які профінансував підприємець Володимир Примаков.