Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню

Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню

Уроча в Ірпінському виконкомі з великою помпою за масової присутності місцевих, а особливо приїжджих зі столиці журналістів, відбулася урочиста передача повноважень «від Державної архітектурно-будівельної інспекції України до міської ради міста Ірпінь». З цього приводу до нашого міста завітали дві голови з області – Київоблради Ганна Старікова та ДАБІ Олексій Кудрявцев.

Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню Вони привселюдно разом з ірпінським міським головою Володимиром Карплюком розписали на трьох… ой, підписали утрьох – угоду про передачу архітектурно-будівельних повноважень Ірпеню.

Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню Відтак, деякі ЗМІ поспішно замайоріли заголовками на кшталт: «Кінець незаконної забудови Ірпеня!». Наскільки вірне таке судження – покаже час. Позаяк, без фуршету для журналістів – всі підписання подібних угод вважаються недійсними.

Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню Тим паче, що на цій зустрічі найбільшу зацікавленість присутніх привернуло не підписання згаданої угоди, а нова борода депутата Василя Пікулика. Оце – справжня подія! Найстарший депутат Ірпіньради Василь Серафимович, як і належить аксакалу – тепер з бородою!

Не важко передбачити, що тепер всі депутати Ірпіньради на чолі з міським головою почнуть відпускати бороди, а жіноча частина міськради – довгі коси, аби принагідно «мірятися рейтингами».

Дехто з них вже раніше пробували відпускати бороди. Щоправда, з непевним успіхом. Насамперед, через молодий вік для такою серйозної й поважної справи, як солідна повноцінна борода. Втім, нічого страшного – адже у депутатського корпусу, складеного значною мірою з мільйонерів-забудовників, вистачить грошей і на розкішну приклеєну бороду, яку лише висококваліфіковані фахівці зможуть відрізнити від справжньої. І то тільки раз на рік – 1-го квітня.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Борода Серафимовича та передача містобудівних повноважень Ірпеню

  1. Правильно підмітив автор- тонко й дтепно-хай відпускають бороди та йдуть в монахи, а найбільш грішнні -на нари. Адже місто живе сьогоднішнім днем, будують без фундаменту для будушого міста. Будівництво житла-це короткі інвестиції, а де відродження куротних закладів, робочих місць? Котрі б постійно поповнювали бюджет, а так купка білосорочковї махфії нагребе бабла й буде будувати своє будущєє допоки не закінчиться земля і вода.
    .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *